ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дзеркала: правила користування, або Привіт із паралельного світу

Суспільство 24674
http://www.fc-info.ru
Фото: http://www.fc-info.ru

Ми звикли вважати, що дзеркало, це звичайний предмет вжитку, шматок скла, вкритий спеціальним розчином.

 Однак чому ж тоді ми боїмося дивитися на себе в дзеркало вночі, чому так хвилюємося, якщо воно розіб’ється, а коли в родині, не дай Бог (!), хтось помре, одразу ж закриваємо його полотниною? Про все це нам розповість майстер Рейкі Марина ПЕТРУК:
- Дзеркала - це вхід в паралельний світ. Кожен знає, що коли на Різдво дівчата ворожать, ставлячи одне дзеркало перед собою, інше - позаду, в дзеркальному коридорі можна побачити обличчя судженого.
Взагалі дзеркало можна назвати помічником. І якщо правильно з ним поводитися, воно може підняти настрій, покращити здоров’я та зовнішній вигляд. Але ніколи не дивіться в люстро, коли у вас поганий настрій, коли ви хворі або просто погано почуваєтеся, коли не дуже гарно виглядаєте або за щось переживаєте. Так само не можна подовгу вдивлятися у дзеркальну гладь вагітним та жінкам після пологів. Організм і так ослаблений, а дзеркало в такому випадку діятиме як енергетичний вампір.
А ще воно відбиває енергетику, як позитивну, так і негативну. Саме тому дітям до року не можна його показувати. Маля має зв'язок з тонким світом, може злякатися і пізно почне розмовляти. Або ж стане заїкою.
Дзеркало - ворог краси
Коли підходите до дзеркала, навіть якщо вам дуже не хочеться, усміхніться собі, похваліть себе, яка ви красива, здорова і як у вас все добре. Якщо дивитеся зранку, побажайте собі гарного дня і попросіть свого двійника допомагати вам. (До речі, коли ви щось забули і потрібно повернутися додому, подивіться в люстро і привітайтеся зі своїм зображенням).
Але навіть якщо зображення тішить вас, не милуйтеся собою годинами. Відомо, що жінки, які люблять крутитися перед дзеркалом, раніше старішають, тому що воно витягує енергію. Особливо небажано дивитися собі в очі. Так що красуням раджу поменше проводити часу біля люстерка, і не забувати усміхатися своєму зображенню і подякувати дзеркалу. А воно віддячить - коли вам буде зле, віддасть отриманий від вас позитив.
Так само не можна дивитися на себе в напівтемряві й сидіти до люстра спиною, інакше швидко постарієте.
Існує спеціальне замовляння, яке читають перед дзеркалом у темряві при повному місяці. Таким чином можна наговорити собі щастя, удачу і красу. Але робити це можна не всім, - є люди, які мають зв’язок з тонкими світами, і такі речі для їхньої психіки можуть закінчитися погано.
Якщо ви страждаєте від вроків, носіть у сумочці невеличке люстерко “обличчям” від себе. Навіть будучи в сумці, воно працюватиме - відбиватиме негатив і оберігатиме вас при зустрічі з неприємними людьми.
До речі, забирають енергетику і портрети, особливо, написані талановитими художниками. Є історичні докази того, що деякі люди після того, як з них написали портрет, хворіли й помирали.
Гості зі старого дзеркала
Словом, дзеркало повертає закладену в нього програму. Саме тому не приймайте в подарунок дзеркала і речі, прикрашені ними. Адже ви не знаєте, з якими думками вам його дарували. Якщо ж взяли його, промийте дарунок у свяченій чи джерельній воді. Так само, якщо у ваше люстро хтось подивиться з поганими думками, його побажання можуть здійснитися. Тому ніколи не кладіть своє люстерко дзеркальною поверхнею догори. В народі кажуть, що коли ваша суперниця подивиться в нього, вона наче загляне у вашу душу. Не можна дивитися у люстро одночасно двом подругам, інакше одна в одної може забрати хлопця чи навіть чоловіка.
... Дуже небезпечними є антикварні дзеркала: ми навіть не здогадуємося, що вони могли бачити! А всі речі мають пам'ять, особливо дзеркала.
Відомий описаний в літературі випадок: один чоловік купив антикварне дзеркало. А через невеликий проміжок часу його дружина раптово померла від інсульту. Те ж саме трапилося і з другою його дружиною. Коли він попросив допомоги знаючої людини, той, лише зайшовши в кімнату, де висіло люстро, вказав на нього. Як виявилося, воно належало Катерині Медічі. Над його виготовленням працювали чаклуни, які зробили так, що промені світла відбивалися таким чином, що викликали в людини, яка в нього дивиться, крововилив у мозок. Так королева знищила чимало своїх недругів, даруючи їм це дзеркало.
В однієї моєї клієнтки, в якої нічого не ладилося і яка довго хворіла, я виявила ураження майже всіх чакр. Жінка розповіла, що у них в селі померла самотня бабуся, в якої залишився старовинний трельяж. Коли моя клієнтка взяла його собі, у неї абсолютно все пішло шкереберть: від здоров'я, до кар'єри та особистого життя.
Тож якщо ви отримали у спадок старе люстро, або купили антикварне в магазині, перевірте його. Для цього запаліть перед ним свічку. Якщо полум’я швидко гасне, там зависла чиясь душа. Жити в одному приміщенні з таким “гостем” ви не зможете. Ще один спосіб перевірки - періодично прикладайте до віддзеркалюючої поверхні руку. Якщо там є негатив, воно завжди буде холодним. Навіть улітку. Такого люстра потрібно чим швидше позбутися.
Але перед тим, як винести, добре промийте його холодною проточною водою, щоби змити все, що воно бачило. Але не розбивайте. Найкраще - закопати дзеркальною поверхнею донизу.
Погана прикмета, коли люстро б'ється. Вважається, що після цього впродовж семи років щастя в такої людини (чи в родини) не буде. Чому сім? Тому що сім - непросте число: у людини сім чакр, у тижні сім днів, кожних сім років у нашому житті настає оновлення...
Якщо ж люстро розбилося, скажіть:
“Зеркало разбивается,
Беда раба(ы) Божьего(ей) не касается”.
Взагалі дзеркало - це річ, з якою потрібно бути обережними. Пильні, брудні, засиджені мухами, вони несуть негатив, оскільки людина бачить себе замутненою.
Не спіть навпроти дзеркала!
Дехто любить ставити трюмо так, щоб ліжко повністю в ньому відображалося. Але цього робити категорично не можна! Чутливим особам спати буде незатишно, і дехто навіть каже, що таке відчуття, ніби його на цьому ліжку виставили на площу, інші ж людина відчуває, що на неї всю ніч дивиться пара очей. І це справді так, бо дзеркало - то двері в потойбічний світ.
Тож якщо ви спите навпроти трюмо, вам снитимуться кошмари. і ви втрачатимете енергію. Вранці такі люди прокидаються втомленими і розбитими. Ще гірше спати в дзеркальному коридорі, який може утворитися між люстром та телевізором чи сервантом.
Найкраще ставити дзеркало навпроти вазонів та світильників. А ще дуже добре - в кухні чи в кімнаті біля столу, за яким ви обідаєте. Це принесе в вашу оселю щастя та благополуччя. Але вішайте так, щоб не відбиватися в дзеркалі, коли їсте, аби не «з’їсти» власну красу.
Дуже погано, коли в дзеркалі відбивається повний місяць.
Зараз модні шафи-купе, дзеркальні стелі. Але в купе зображення не цілісне, а це недобре. Зображення ріжеться, і таким чином ми себе енергетично розчленовуємо. Від чого може постраждати здоров'я, кар'єра, особисте життя... Так що у дзеркалі потрібно відбиватися повністю. Якщо це люстерко, ви маєте бачити свою голову, але теж повністю. Навіть тоді, коли ми просто проходимо повз нього. Те ж стосується і фотографій. До речі, не можна фотографувати себе у дзеркалі, інакше є небезпека витягнути з нього небажану інформацію про негативні події, які колись в ньому відображалися. Як це вплине на вас, можна лише здогадуватися.
Погано, коли в дзеркалі відбиваються кутки, в яких, за повір’ями, ховається всяка нечисть. Так само не можна ставити його в куток, щоб не відчинити вхід у паралельний світ.
А ще не вішайте дзеркало навпроти вікна чи вхідних дверей, бо все добре, що могло би увійти у ваш дім, відбиватиметься і піде від вас.
... Думаю, кожній жінці траплялися люстра, в яких вона виглядає не дуже гарною. Зазвичай, це дзеркала в перукарнях, на ринках… А я вже казала, що ці предмети здатні накопичувати і випромінювати негативну енергію. Тому в місцях масових скупчень людей дзеркала втомлені, оскільки в них дивилась величезна кількість людей. А думки, настрій у всіх різний. Тому прийшовши додому після ринку, перукарні чи магазину, вмийтеся свяченою водою і зробіть кілька ковтків.
Так само після візиту неприємних людей помийте дзеркало, в яке вони могли дивитися.
І не забувайте, що все навкруги живе, все говорить... Це ми думаємо, що все безмовне, лише ми щебечемо.

Записала Лілія ВЕРЕСОВА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую