ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Цьогоріч “Артек” наші діти не відвідають

Суспільство 2023
mns.gov.ua
Фото: mns.gov.ua

Через події в Криму, хмельницька дітвора у міжнародний дитячий центр “Артек” уже не поїде.

У 2014 році Хмельницька влада планує оздоровити близько десяти тисяч дітей, ще 13 тисяч — зможуть відпочити у дитячих таборах.
“Фактично на рівні минулого року, але можливе і зменшення. Це пов'язано із тим, що у поточному році наші діти не будуть відпочивати за бюджетні кошти в “Артеку”. У 2013 році ж таких було 158”, - розповідає начальник управління молоді та спорту Валерій Вешко. - Планується “Артек” замінити Буковелем, але це попередня інформація”.
Маленьким хмельничанам підготували дитячо-юнацький оздоровчий комплекс “Чайка” у Головчинцях, який працюватиме у чотири зміни. Також там хочуть встановити наметове містечко “Мандрівник” та працюватиме рекреаційний центр санаторного типу “Берег надії”.
“Планується залучити близько двох мільйонів гривень з державного бюджету у вигляді путівок у одеський дитячий центр”Молода гвардія” та санаторії України. Дітей пільгових категорій наразі нараховується одинадцять тисяч, майже сім тисяч з яких зможуть відпочити та оздоровитися”, - додає Валерій Вешко.
Все ж таки, основний тягар фінансування відпочинку підростаючого покоління цьогоріч ляже на плечі батьків — чиновники хочуть використати їхні 15 мільйонів гривень, майже 910 тисяч гривень виділить місто, ще п'ятьма мільйонами гривень мають допомогти обласний і державний бюджети, а також фонд соціального страхування.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую