ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

У Волочиському районі хлопець втопився у ставку

Суспільство 5582 1
Фото: doba.te.ua

Дівчині вдалося врятуватися.

У Наркевичах купання у місцевій водоймі завершилося трагедією. 19-річний юнак, пірнувши у воду так і не виплив.

“Надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу Наркевичів хлопець, який пірнув під воду, вже кілька хвилин не з’являється на поверхні, - повідомляють у службі порятунку “101” - З’ясувалося, що 19-річний юнак на водоймі був разом із дівчиною. За словами останньої, вони не знали, що за кілька метрів від берега крутий обрив глибиною 2,5 метри. Хлопець, який не вмів плавати, оступився, рятуючись почав тягнути за собою дівчину. На щастя, їй вдалось вирватись та врятуватись.”

Група водолазів Аварійно-рятувального загону спецпризначення за кілька хвилин знайшла тіло хлопця. Судово-медична експертиза встановлює причини смерті.

Коментарі:

Сич Ольга Вікторівна 12.08.2014 21:25

Важку втрату переживає наша родина. Дуже важко згадувати той страшний день. Особливо думаючи, що якби комунальні служби вчасно поставили попереджувальні таблички про загрозу крутого обриву у воді, то трагедію можна було б попередити. Попереджувальні таблички встановили, але після трагедії. Нажаль вже для нашої родини ще пізно, але дай Боже можливо вже ці написи врятують другим дітям життя. P.S. зветаюсь до адміністратора сайта і прошу видалити фото страшної трагедії, батькам і так  дуже важко, поставтесь з розумінням.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую