ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

ДАІшники та ППСники стануть одним цілим. Але лише у Хмельницькому

Суспільство 2698
daidon.gov.ua
Фото: daidon.gov.ua

Хоча експеримент, заради якого об'єднають ці служби, ще не затверджений Прем'єром Яценюком.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України. Колегія МВС затвердила Концепцію першочергових заходів по реформі МВС, а також законопроект щодо реформування ДАІ.
Згідно з документом, Державтоінспекція вже не надаватиме адміністративні послуги, натомість буде впроваджена автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху. Функції ДАІ у населених пунктах виконуватиме патрульна служба міліції. Впроваджуватимуть нововведення з Хмельницької області. Саме у Хмельницькому в рамках експерименту пройде об'єднання ДАІ та патрульної служби в єдиний підрозділ.
Щоправда, за словами керівника прес-служби обласного управління ДАІ Андрія Лужняка, офіційних документів з цього приводу місцеві даішники ще не отримали.
“Концепцію реформування МВС ще не затвердив прем'єр-міністр, тому нам не надходило жодного нормативного акта з цього приводу. Як відбуватиметься це об'єднання, ще не відомо, але ДАІ та патрульна служба міліції стануть одним цілим. Мабуть, це відбуватиметься так: сьогодні міліціонер підтримує порядок на вулиці, а завтра на дорозі, - пояснює Андрій Лужняк. - Такі зміни відбудуться лише у Хмельницькому, а не по всій області. Ще зарано говорити про позитиви чи негативи реформування, але ми станемо на крок ближчими до Європи, це вже добре.”
Реформування МВС передбачає створення сучасного європейського правоохоронного відомства. Згідно з реформою, спостереження за безпекою дорожнього руху стане однією з функцій національної поліції. Звичних даішників у населених пунктах більше не буде. Замість них повинні з'явитися “універсальні” поліцейські, які патрулюватимуть вулиці, а заодно стежитимуть за безпекою на дорогах.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую