ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На відродження старовинної ратуші у Чорному Острові шукають інвесторів

Суспільство 2209
Фото: podilska.info

В архітектурній пам'ятці планують створити музей.

Влітку цього року у Чорному острові Хмельницького району згоріла рашута – унікальна пам’ятка історії та культури I половини XIX століття. Обласна громадська організація “Відродження Чорного Острова” розробила проект реставрації об’єкта, відповідно до якого буде створений музей історії міста з реконструкцією заїжджого двору з історичними експонатами.
Наразі організація шукає інвестора, який зацікавиться проектом, на реалізацію якого потрібно щонайменше півтора-два мільйони гривень.
«Цих коштів вистачить на перший етап — реставрацію будівлі, відновлення даху і стін, - розповідає голова громадської організації «Відродження Чорного Острова» Леонід Коваленко. - Інвестор не лише допоможе зберегти унікальну пам'ятку, а й виграє з точки зору бізнесу».
Другий етап відновлення ратуші — створення музею, у якому буде відтворений заїжджий двір, який існував тут у царські часи.
Долучитися до відродження пам'ятки чи отримати додаткову інформацію можна за телефонами: (0382) 79-57-79, 067-261-37-50.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую