ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2019

Інспектори ДАІ, яких звільнив Аваков, досі працюють

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 2213
Фото: forbes.ua

Наказ про їхнє звільнення поки не дійшов до обласного керівництва.

Ще 13 січня на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ з’явилась інформація про те, що Арсен Аваков звільнив 102 інспекторів ДАІ, які брали участь у складанні протиправних протоколів проти учасників Євромайдану та Автомайдану. Серед цих даішників — семеро на Хмельниччині. Проте і нині в обласному управлінні ДАІ про звільнення цих працівників і мови нема.
«Наказ про звільнення працівників наче є, проте його ще не направили у канцелярію. З Міністерства такий документ надсилають в Департамент ДАІ, звідти він іде до нас на область. Наразі підписаних документів ще не надходило, і ніхто не оголошував даішникам, що їх звільнено», - пояснює речник обласного управління ДАІ Андрій Лужняк.
Джерела «Газети Є» у правоохоронних органах повідомляють, що декотрі даішники, яких ще збираються звільняти, насправді вже не працюють, а пішли з Державтоінспекції за власним бажанням на «заслужений відпочинок». Є й такі, хто перевівся в інші підрозділи міліції.
До слова, вчора, 19 січня, заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе на брифінгу, який транслював «5 канал», заявила, що усі нинішні співробітники ДАІ після реформи будуть звільнені. За її словами, ДАІ буде повністю реорганізовано, а на місці інспекції створено патрульну службу з більш широкими повноваженнями.
На заміщення звільнених працівників буде оголошено відкритий конкурс, у якому зможуть взяти участь всі охочі. Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 6 лютого, навчання розпочнеться у першому тижні березня. Час навчання складе приблизно 3 місяці, протягом яких передбачена стипендія у розмірі 2 тисячі гривень на місяць.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую