ye-logo.v1.2

Астролог Любов Демидас: «Війна на сході буде затяжною»

Суспільство 2598 1
Дмитра Скрипника
За словами астролога Любові Демидас, 2015 рік буде кращим в усіх напрямках.. Фото: Дмитра Скрипника

2014 рік, рік Коня, який, слава Богу, закінчується, був дуже важким – з перших же днів.

 Кривавий Майдан, втрачений Крим, безглузда війна на Сході, загибель кращих синів України... Смерті, смерті... І кінця їм не видно.
А ще – падіння гривні, розвал економіки, проблеми із газопостачанням, підвищення комунальних тарифів... Як стверджує хмельницький астролог Любов ДЕМИДАС, у січні настає рік Кози або вогняної Вівці. Це – рік миру і взаєморозуміння, тому що Коза хоче жити щасливо і cпокійно.

— Судячи з планет, які з першого дня «опікуються» вільною Україною, ми мали би жити гарно. Проте минуло вже 23 роки, а толку нема…
— Основний стрижень дня народження незалежної країни – інтелект. Україна є джерелом інтелектуальних якостей світу, тому найкращі «альма матер» повинні би бути в нас. Торгівля знаннями, комунікації та інформативні зв'язки мали би бути в основі її діяльності. А ми зробили з себе аграріїв. Як наслідок – розгубили світлі уми, які покинули країну. Сьогодні, щоб стати в один ряд з розвинутими державами, Україна повинна створювати потужну навчальну базу і умови для того, щоб знання залишилися в країні. Торгуючи знаннями, ми заробимо набагато більше, ніж торгуючи зерном.

Рік кози обіцяє бути значно спокійнішим

– Дехто з астрологів стверджує, що Порошенко зупинив Коня (2014 рік). Яким чином?
– Дипломатичними зв'язками, вмінням вести перемовини він стримував його галоп. І хоч були втрати: і людські, і матеріальні, і духовні, але їх не зрівняти з тими, які могли би бути.
– Але ж війна не закінчилася...
– Так. Війна не закінчилася. До речі, вона триватиме ще чотири роки, буде затяжною, але тільки на Сході. У всякому разі, у рік Кози, який почнеться 19 лютого 2015-го, військові дії далі не підуть.
За цей час ми багато чому навчимося: швидкими темпами подорослішаємо, виросте патріотизм. Знаю випадки, коли молоді хлопці, які підтримували Росію, якимось чином потрапивши на Майдан, почали розмовляти українською, і тепер їхні батьки хвилюються, аби ті не пішли на фронт, бо ще навчаються в університеті.

Ющенка з Тимошенко розвело векторне кільце

– Чи є надія, що владна структура зміниться?
– Є. Але це станеться не так швидко, як хотілося б, але за чотири роки Україна стрімко піде вперед у духовному плані та переоцінці цінностей.
– Чи не буде у нас такого розчару­вання з приводу Порошенка, як свого часу з Ющенком?
– Ющенко народився під знаком Риби, і він не політик, він – фінансист, що можна було бачити за його вчинками. Тимошенко, народжена під знаком Стрільця, навпаки, сильний політик. А її коса – це символ корони. Крім того, у Ющенка (рік народження – Кінь) з Тимошенко (рік народження – Пацюк) – векторне кільце, яке не має законів співіс­нування. Вона була хазяїном, він – слугою. Ющенко не хотів скоритися, в результаті почалися непорозуміння. А відомо, що від правлячих осіб залежить доля країни, тому ми й опинилися перед розбитим коритом.
Якщо Порошенко підбере прем'єра, з яким матиме зв'язок соратника, країна дуже швидко постане із руїн. Сам Порошенко – дипломат, тому він протримається довго за рахунок професійних навичок.
– А чи підходить Порошенку Яценюк? Векторного кільця у них немає?
– Немає.

Розплата знайде кожного. Але не в один і той же час

– Янукович, Олійник, Колесниченко, Бондаренко... будуть покарані, чи їм усе зійде з рук?
– Будуть, але тільки після того, як закінчиться війна. Он, нещодавно Янукович подав апеляцію до міжнародного суду, але її не прийняли. Це вже свідчить про те, що він винен і буде покараний.
Всім цим людям зло не мине. Розплата для декого почнеться вже наступного року. Та поки що не всім. Серед них є людина, яку так просто не зламати. Це Янукович.
За календарем Майя він народився в день води (9.07) Цей день дає людині якості на­копичувача матеріальних цінностей. У нього була в цьому потреба, і він навіть не міг дати собі відповіді – для чого воно потрібно! В якийсь час ці багатства підуть від нього, але прийдуть нові, так що злидарювати він не буде ніколи. Навіть якщо його покарають, навіть якщо він залишиться без копійки... До нього все пливтиме в руки.
В Україні, якщо не дивитися на те зло, яке він вчинив на Донбасі, він виконав роль закону перерозподілу матеріальних цінностей. Вони зібралися в одне місце, а потім перерозподіляться між багатьма. Взагалі, таким людям потрібно бути меценатами і час від часу ділитися з іншими. Тоді не буде таких кризових, як у нього, перерозподілів.

Все, що не змінюється добровільно, змінюється силою
– Вибори принесуть позитивні зміни?

– Так, має змінитися сприйняття реальності. Але деякі люди, як правило, це пенсіонери, як і раніше, голосували за недостойних і таки зуміли протягнути їх у Верховну Раду. Але опозиція потрібна, вона – як ліки від того, аби ніхто не «заривався». Потрібна здорова критика і нормальна реакція на неї. Тільки тоді країна зможе розвиватися.
Цей уряд піде у відставку. Новий буде сильнішим, і покращення прийде обов'язково.
– Перший порив патріотів уже стався, далі буде задіяна армія — відновиться призов, і воювати підуть діти. Але вони вже будуть навчені. За рік перемир'я (Коза дасть трохи передихнути) їх навчать, і то вже буде професійна армія.
А Донбас все ще залишається прорадянським. Він не змінився і навіть не мав бажання змінюватися, тоді як Україна вже давно намагається йти іншим шляхом. А все, що не змінюється добровільно, змінюється силою. От його і знищили. Бо на старому не можна було збудувати нове. Його треба було прибрати в тому вигляді, в якому він був. Люди, які там живуть, настільки застрягли в «совку», що їх не можна було переконати. Але все те робилося несвідомо, то – вплив планет.
Дивіться, Янукович зрадив їх тричі: вперше, коли обікрав, адже на Донбасі розташовувався величезний промисловий потенціал. Вдруге, коли за «30 срібників» підштовхнув на те, що творилося в Маріїнському парку – вбивати інших людей, і втретє, коли фактично розстріляв їх, закликавши Путіна «допомогти народу Донбасу». А вони все одно йому вірять. Бо там – інша ментальність, інша психологія.
– Але ж не настільки, щоб тепер вірити, що Путін їх врятує...
– Ера Водолія, яка почалася ще в минулому столітті, – це ера інформаційності. Як і все, інформація має і позитивні, і негативні якості. Путін використав негатив. Він настільки викривив інформацію, що вона заволоділа величезним регіоном Росії та сусідньою до неї частиною України.
В Росії є розробки психотропної зброї, і, можливо, Путін задіяв саме цю зброю. Тому східні регіони зомбовані масово – людина підпадає під чужий вплив, не може керувати своїм життям, і результат цього ми побачили. Свідомість цих людей закрита – вони бачать, хто їх бомбить, але переконані, що це роблять українські війська.
Робіть добро і моліться
– Як українцям протриматися наступні п'ять років?

– Ми звикли жити одним днем. А потрібно усвідомити, що проблеми швидко не минуть, і для цього має бути постійний дохід. І не варто витрачати гроші на непотрібне, на розваги та зайві речі... А ще – уникайте великих позичок, бо віддавати буде вкрай важко.
Намагайтеся використовувати економні технології тепла та світла. А головне – моліться за Україну. На Майдані молилися щодня – зранку і ввечері. Коли це одночасно роблять тисячі, вони всі стають на високу частоту, а низькі частоти війни залишаються внизу і не торкаються людей.
Виявляйте співчуття до ближнього: чи то людина, чи тварина, бо зараз усі ми виживаємо. І допомагайте, якщо можете.
– А хоч про найближчі кілька років можете сказати кілька слів?
– 2014 рік перебуває під знаком Са­турна, тому й важкий. 2015-м керує Юпітер, він спокійніший, тому рік буде кращим у всіх напрямках. 2016 рік пребуває під покровительством Марса, бога війни. Але він може бути як агресивним, так і творчим. Так що енергію війни, при бажанні та правильному підході, можна перевести у творчість.
У 2017 році завершується цикл Урана в Овні, й Уран переходить до Тільця, і основною темою семи наступних після цього років стане нерухомість, земля та інші матеріальні цінності. Комусь буде добре, бо він зможе купити зайву землю, а хтось змушений буде її продати, бо не матиме за що купити шматок хліба. Тому раджу до 2017 року землю не продавати, бо ціна на неї виросте в багато разів.
Уран в Овні – це період, коли нічого не сховаєш, і все таємне виходить на поверхню. З 2010 по 2017 роки випливуть майже всі таємниці: і держав, і сильних світу цього, і політиків. Погляньте, скільки зараз відкривається особистих секретів політиків!
Старі засоби безпеки стануть ненадійними. Вже сьогодні є багато випадків, коли люди можуть читати чужі думки. Скоро це зможуть робити всі, тож багатьом буде соромно не лише за свої вчинки, а й за те, що вони думають.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую