ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вищий спеціалізований суд України поновив справу Червонюка

Суспільство 3341
Фото: зі сторінки Дмитра Червонюка у "Вконтакті"

Апеляційному суду Хмельницької області дали ще одну спробу винести справедливий вирок щодо сина депутата Хмельницької обласної ради.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ повернув справу Дмитра Червонюка на новий розгляд до апеляційного суду Хмельницької області.
“Сьогодні було засідання. Суд частково задовольнив нашу касаційну скаргу, а також прокурора і Червонюка. Справу повернуть в апеляційний суд Хмельницької області на новий розгляд”, - розповів Богдан Червонюк.
Нагадаємо, апеляційний суд Хмельницької області засудив Дмитра Червонюка, який у серпні 2013 року збив на смерть 26-річного Олега Крушельницького, до п'яти років ув'язнення. Проте 20-річний водій за ґрати не потрапив - підпав під амністію.
Родина Крушельницьких та прокуратура Хмельницької області подали касаційні скарги, у яких просили про повторний розгляд справи в апеляційному судді. Це ж зробив і Дмитро Червонюк — у своїх діях він не побачив криміналу і хоче повного виправдання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую