ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині перевірятимуть, хто ховається від люстрації, прикриваючись службою у зоні АТО

Суспільство 2475
Фото: автора

З таким проханням до голови ОДА Михайла Загородного звернулась Рада Майдану.

Активісти Ради Майдану звернулися до голови облдержадміністрації Михайла Загородного, щоб він дав доручення перевірити, хто з чиновників ховається від правосуддя і від люстрації, прикриваючись службою в зоні антитерористичної операції.
«Є такі чоловіки, зокрема і ті, хто займає керівні посади, і так звані волонтери, які йдуть добровольцями, призиваються на певний період часу, проте у зону АТО насправді не їдуть, хіба що до кордону розмежування. Так вони переховуються від люстрації і ще й отримують певні пільги», - повідомила голова хмельницького Автомайдану Вікторія Середюк.
На це голова ОДА відповів, що участь в АТО нікого не звільняє від відповідальності за вчинені порушення.
«Я вважаю, що кожна людина, яка є українцем, має право і почесний обов’язок бути у зоні АТО. Але людина, яка порушила закон, яка є непорядною, і перебуває у зоні АТО навіть впродовж року, а не місяця, навіть «однією ногою», все одно залишається порушником», - зазначив Михайло Задорожний.
Він запевнив активістів, що дасть відповідні доручення, і попросив повідомити йому конкретні приклади.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую