ye-logo.v1.2

«Правий сектор» прийшов до хмельницької міліції

Суспільство 3286

Сьогодні під стінами обласного управління МВС відбувся пікет. Обіцяють пікетувати правоохоронців до тих пір, поки їхні вимоги не будуть виконані.

Події, які від вчора вирують в Мукачевому, що на Закарпатті, дали про себе знати і на Хмельниччині. Сьогодні під стінами Хмельницького обласного управління МВС зібралися представники «Правого сектора», інших громадських організацій, волонтери. Тема – Мукачево.

Нагадаємо, за даними закарпатських ЗМІ, у Мукачевому виник конфлікт між «Правим сектором» і людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо. За даними Управління охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації, під час перестрілки в Мукачевому постраждали 11 осіб, двоє з яких загинули. Відкрито кримінальне провадження за статтями створення злочинної організації та терористичний акт.

Керівник «Правого сектору» Хмельниччини Анатолій Медведчук впевнений, що його побратими з Закарпаття «наступили на горлянку контрабандистам». А міліція, цитуємо «разом із бандюками першою почала стріляти по наших хлопцях». Тому нині «Правий сектор» прийшов до Хмельницького управління МВС, щоб вимагати відставки міністра МВС Арсена Авакова, його радника Антона Геращенка, а також покарати усіх правоохоронців на Закарпатті, які давали наказ відкривати стрільбу. На запитання, чому ж хмельничани не їдуть з цими вимогами в Київ, Анатолій Медведчук відповів: «Якщо буде вказівка від нашого керівництва, неодмінно поїдемо». А поки що ж… обіцяють пікетувати обласну міліцію щодня, орієнтовано, з 9 до 19.00.

До пікетувальників вийшов керівник подільських правоохоронців Микола Семенишин, який висловив сподівання, що найближчим часом буде дана реальна правова оцінка тому, що сталося на Закарпатті, а винні будуть покарані. Ну, а на завершення пікету, усі разом заспівали гімн України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую