ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Хмельницький 7 батальйон тероборони майже укомплектували після демобілізації 90 відсотків бійців

Суспільство 2354
Поки не відомо, чи бійці нестимуть службу у Хмельницькому
Поки не відомо, чи бійці нестимуть службу у Хмельницькому. Фото: з архіву

Чи залишаться солдати в обласному центрі, чи нестимуть службу на території інших областей, наразі не відомо.

Майже 90 відсотків військовослужбовців хмельницького 7-го батальйону територіальної оборони демобілізувалися із лав Збройних Сил України. Наразі уже завершується укомплектування нового особового складу. На відміну від минулого року, коли підрозділ лише створювався, тепер добровольці не потрібні.

“Потреби у добровольцях, як це було минулого року, в нас немає. За останні два місяці батальйон уже практично укомплектований. Є достатня кількість мобілізованих і тих військовослужбовців, які залишились, підписавши контракт”, - розповідає командир батальйону підполковник Олександр Гащук.

Чи нестимуть службу бійці 7 батальйону територіальної оборони в Хмельницькому, чи на території інших областей, у тому числі у зоні АТО, наразі не відомо. Це залежить від наказів вищого командування. Поки у батальйоні намагаються вирішити проблему з відновленням техніки.

“Техніку рік використовували під час виконання завдань. Її не ремонтували, тому зараз звертаємось до волонтерів, керівництва області за допомогою з відновлення”, - зазначає командир.

Досі не вирішеною залишається проблема із отриманням бійцями 7 батальйону тероборони статусу учасника бойових дій.

“Хлопці написали заяву у прокуратуру, скаржаться на командування. Ми подавали запити в різні інстанції, це вже не від нас залежить, поки чекаємо відповіді”, - додає Олександр Гащук.

Нагадаємо, бійці 7-го батальйону територіальної оборони близько року стояли на кордоні Харківської і Луганської областей та несли службу на блок-постах.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую