ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Родичі вже майже рік розшукують бійця з Кам'янеччини, який зник у зоні АТО

Суспільство 3099
Рідні Едуарда Слободяна не припиняють його пошуки
Рідні Едуарда Слободяна не припиняють його пошуки. Фото: facebook.com

Десантник Едуард Слободян не виходить на зв'язок з 5 вересня 2014 року.

У зоні проведення антитерористичної операції зник 29-річний Едуард Слободян із села Гринчук Кам'янець-Подільського району. Як розповіли його матері побратими, боєць 80-ї окремої аеромобільної бригади 5 вересня їхав на завдання на БТР №129 і зник безвісти разом з екіпажем.

“Того дня зранку я ще з ним розмовляла. Нічого особливого він не розповів. Сказав як завжди, що у нього все добре і згодом зателефонує ще. Це була наша остання розмова”, - згадує мати бійця Людмила Бурлакова.

Едуарда мобілізували 1 серпня минулого року. Після начання на Яворівському полігоні, наприкінці серпня, він вже був на Луганщині. 5 вересня був перший бій молодого чоловіка біля міста Щастя, неподалік від Великої Гори. За словами Людмили Миколаївни, разом з її сином пропав безвісти весь екіпаж БТР — 20 військовослужбовців.

У те, що Едуард загинув, пані Людмила не вірить. Каже, що зверталась уже у всі інстанції, шукаючи сина, та все марно. У червні жінці повідомили, що начебто ідентифікували тіло її сина за допомогою тесту ДНК. Людмила Миколаївна не вважає це правдою, оскільки Едуарда по телевізору серед полонених впізнала її сестра.

“Нам не надали жодних документів, які б підтверджували смерть сина. Не було ні фото, ні опису тіла. Я б впізнала його по шрамах чи інших ознаках”, - каже жінка.

Рідні Едуарда Слободяна не припиняють його пошуки і просять усіх небайдужих повідомляти будь-яку відому інформацію про місцезнаходження чоловіка.

Едуард Геннадійович Слободян народився 29.05.1986 року. Зник на Луганщині 5 вересня 2014 року біля міста Щастя. Особливі прикмети: зріст 185-187 см, вага 85-90 кг. Контактний телефон: +38 (068) 026-78-53.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую