ye-logo.v1.2

За місяць у Хмельницькому відкриють медвитверезник

Суспільство 1469

Медвитверезник в обласному центрі закрили ще у 2000 році. Тоді, згідно з рішенням Кабміну, функції медичного витверезника з Міністерства внутрішніх справ мали передати у підзвітність Міністерства охорони здоров’я. У свою чергу, охорона здоров’я на базі наркологічних диспансерів відкрила відділення реабілітації і детоксикації.
«Але у нас міського наркологічного диспансеру немає, – каже заступник міського голови Григорій Давиденко. – А відкриття медвитверезника на базі обласного диспансеру мало б вирішуватися на обласній сесії. Але цього не сталося. Я підняв переписку між міською і обласною владою. Одні просили, інші відмовляли. Але це питання так і не вирішили. Тому міська влада прийняла рішення про створення медичного медвитверезника. Приміщення майже обладнане. Є певна проблема зі штатом. Там буде цілодобове чергування, тому потрібно чоловік вісім».
На обладнання приміщення, що розташовується на вулиці Житецького, з міського бюджету виділили 740 тисяч гривень. Можновладці обіцяють відкрити медвитверезник у лютому. А нині усіх п’яничок звозять на приймальний покій Хмельницької міської лікарні. Адже медичні витверезники залишаються у підзвітності Міністерства охорони здоров’я.
«Чого я тут тільки не надивилася! – ділиться з нами лікар-терапевт Неля Кухар, котра у ніч на 16 січня чергувала на приймальному відділенні міської лікарні. – За добу тих п’яниць може бути і десять, і двадцять чоловік. Якби ж то вони були тільки п’яні. Вони ще й буйні. Одного разу медсестрі зламали носа. Іншого разу взяли у заручники. Привозять і жінок, і чоловіків. Останнім часом дуже багато молоді».
Потерпілого привезли близько опівночі. Обличчя у хлопця було все у крові. Він постійно намагався обмацати рани. Лікар просила його цього не робити, аби не занести інфекцію. За кілька хвилин хлопця знудило. Можливо, від спиртного, а можливо, і від струсу мозку. Йому у кількох місцях зламали щелепу.
Медпрацівники приймального відділення Хмельницької міської лікарні з нетерпінням очікують на відкриття медвитверезника. Та виявляється, що його вже могли відкрити кілька місяців тому!?
Як розповів директор комунального підприємства «Опорядбуд» Валерій Дроздюк, приміщення можна було здати в експлуатацію ще у жовтні. Просто з будівельниками не розрахувалися. Нині борг складає 264 тисячі гривень. Будівельники ще не отримали заробітної платні за грудень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую