ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Прокуратура взялася допомагати пільговикам Старокостянтинова

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 1508
Пільговики у Старокостянтинові тепер зможуть їздити у зручний для них час
Пільговики у Старокостянтинові тепер зможуть їздити у зручний для них час. Фото: tvoemisto.tv

Суд визнав незаконним рішення міської ради про графік пільгового перевезення.

У червні цього року Старокостянтинівська міська рада затвердила графік пільгового перевезення пасажирів у міських маршрутах загального користування з 9 до 16 години щоденно. Як з'ясувала прокуратура, це рішення було прийняте з порушенням чинного законодавства.

За словами міжрайонного прокурора Олексія Олійника, встановлені часові обмеження позбавляють права соціально незахищених громадян на проїзд в інший час. Крім того, неправомірно звужено коло осіб, які користуються безоплатним проїздом на міському транспорті загального користування. Зокрема, протягом визначених годин дня право безкоштовного проїзду мають інваліди першої групи, діти-інваліди, учасники бойових дій, діти з багатодітних сімей, діти-сироти та особи, які супроводжують інвалідів першої групи або дітей-інвалідів.

“Фактично міськвиконком позбавив пільговиків наданого їм державою права і не врахував, що обов'язок органу місцевого самоврядування з компенсації відповідних втрат перевізникам у жодному разі не взаємопов'язаний із обмеженням законного права вразливих верств населення”, - кажуть у прокуратурі.

Суд задовольнив у повному обсязі про визнання незаконним та скасування зазначеного рішення міської ради, які Хмельницьким окружним адміністративним судом.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую