ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

Депутатів Хмельницької облради зустріли коридором ганьби: фермери влаштували акцію протесту

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 4676

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Аграрії з різних районів виступили з вимогою до влади припинити беззаконня у земельній сфері.

Сьогодні, 4 грудня, у  Хмельницькому зібрались люди на аграрний форум. Фермери та селяни приїхали з різних районів області, пригнали техніку, аби “захистити” свою землю. Кажуть, її відбирають структури, близькі до партії “За конкретні справи” - йдеться про “Агрохолдинг 2012”. Аграрії звернулися до депутатів на сесії обласної ради, щоб влада припинила, на їхню думку, земельну аферу. Після емоційного обговорення, обранці вирішили повернутися до розгляду земельного питання під час наступної сесії, включивши його до порядку денного.

“У аграріїв відбирають землю. Роблять це струкрури, пов'язані з політичною партією нардепа-мільярдера Олександра Гереги. Людям з порушенням усіх законів пропонується за великі гроші укладати угоди з орендарями, незважаючи, що аналогічні угоди вони вже уклали з іншими місцевими господарниками”, - йдеться у зверненні фермерів.

На площу пригнали сільськогосподарську техніку

За словами депутатів від партії “За конкретні справи”, ніякого рейдерства немає, землю не відбирають. Однак, попри бажання спростувати звинувачення, представнику від “Агрохолдингу 2012” так і не дали висловитися.

“У нас на Хмельниччині є аграрні барони і тузи, які протягом тривалого часу виплачують людям мізерні кошти і підбивають фермерів на акції, хоча їм нічого не загрожує”, - сказала депутат від партії “За конкретні справи” Наталія Вишнівська, під час виступу якої присутні депутати і фермери почали вигукувати “Ганьба”.

Люди вважають, що в них забирають землю

Фермери зустріли депутатів після сесії коридором ганьби. На площі зібралися сотні людей. Голова обласної ради Михайло Загородний, який вийшов до мітингарів, закликав їх не заключати договорів оренди землі необдумано, а радитись з юристами. За його словами, ще кілька місяців тому він дав завдання департаменту АПК напрацювати єдиний алгоритм щодо реального оцінення умов оренди. Окрім того, Михайло Загородний зазначив, що заяв стосовно незаконного захоплення землі до правоохоронців не надходило.

На площі зібралися сотні людей

фермери звинувачують у земельній афері одну партію

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую