ye-logo.v1.2

У Хмельницькій облдержадміністрації лише 52% посадовців пройшли люстраційну перевірку

Суспільство 1764
За словами Катерини Дехтяр, люстраційна перевірка має завершитися до грудня цього року
За словами Катерини Дехтяр, люстраційна перевірка має завершитися до грудня цього року. Фото: автора

Інших – ще перевіряють.

Обласний осередок Комітету виборців України провів моніторинг проведення люстрації згідно закону «Про очищення влади». «Ми направили запити до прокуратури, поліції, облдержадміністрації, податківців та СБУ,щоб з’ясувати, як проходить цей процес на Хмельниччини, - каже Юрій Ануфрієв з КВУ в Хмельницькій області. – Були здивовані не лише швидкими відповідями, а й змістом. А ось від управління СБУ в Хмельницькій області відповіді так і не дочекалися».

«До прикладу, з відповіді Хмельницької обласної державної адміністрації виходить, що 51-52% посадовців вже пройшли перевірку, інші – менше половини – знаходяться в стані перевірки», - каже експерт КВУ Катерина Дехтяр.

А ось у прокуратурі та Державній фіскальній службі перевірили маже усіх. Залишилося ще до декілька чоловік. У прокуратурі звільнили двох, у податковій – одного. Інша справа в поліції. «Як відомо міліцію реформували в поліцію, а тому жодного поліцейського не звільнено за законом «Про очищення влади». Усіх 11 працівників, які потрапили під дію закону, було звільнено ще з лав міліції. Якщо зі 110 працівників, які ще не пройшли перевірки, будуть такі, які підлягають звільненню, то їх, безумовно звільнять», - пояснив заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУ Нацполіції в Хмельницькій області Володимир Жданов.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую