ye-logo.v1.2

Затримали ще одного мітингувальника

Суспільство 2353 1

Чоловік вже у лікарні

Вчора приватний підприємець, який працює на ринку "Ранковий", зайшов біля власного будинку в магазин, де і зустрівся з правоохоронцямі. Міліціонери попросили того, проїхати у відділок міліції для співбесіди щодо ситуації, яка відбувалася на майдані Незалежності 16 листопада. Як виявилося згодом, затриманого підозрюють у хуліганстві - пошкодженні дверей в облдержадміністрації, а тому додому чоловіе вчора так і не потрапив. Як розповіли газеті "Є" знайомі затриманого, підприємця відвезли до ізолятора.

Згодом у чоловіка начно погіршився стан здоров'я і нині він перебуває в лікарні під охороною працівників МВС. Наразі, за словами знайомих затриманого, його мають відвезти до обласної лікарні для обстеження.

Нагадаємо, вчора правоохоронці відпустили 33-річну жінку, яку теж підозрюють у пошкодженні дверей ОДА.

Коментарі:

yourik 20.11.2010 15:48

Ось і воно йому було треба, той майдан? Шкода мужика, тільки здоров"я надірвав. А міліція взагалі дивує. Невже в нас зараз проблема №1 в місті - хто зламав ті двері? Це ж смішно! Йдіть справжніх бандюків шукайте, а не фігнею займайтися. Ганьба такій міліції! Ще й зробили з чувака справжнього злочинця, прикувавши в лікарні. Він, що тікати буде? Сумніваюся.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую