ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Під час «мокрих війн» на хмельничан вилили 8 тисяч літрів води

Суспільство 1883
Молодь із задоволенням розважалась на "мокрих війнах"
Молодь із задоволенням розважалась на "мокрих війнах". Фото: автора

Молодь обливали водою із шлангу.

Сьогодні, 25 червня, у Хмельницькому, в рамках фестивалю “Green Fest” на міському пляжі молодь розважалась на «мокрих війнах». Дівчат і хлопців струменем води оббризкували із поливальної машини. Організатори кажуть, що загалом на хмельничан вилляли 8 тисяч літрів води, саме стільки вміщає в собі цистерна.

«Дуже класно, що в нашому місті є люди, які організовують такий фестиваль, - розповідає 13-річна Вероніка. – Я була минулого року на фестивалі і мені дуже сподобалось, тому прийшла і цього. А «мокрі війни» -  це взагалі супер, особливо в таку спеку ,як сьогодні. Адреналін переповнює».

Перед початком «війн» пояснили правила, що і як не можна робити, щоб уникнути неприємних для всіх моментів. Підлітки прийшли на війни підготовленими. В руках вони мали пусті пляшки і навіть невеличкі пластикові відра. Їх підставляли під струмінь води зі шлагу.

Дівчата і хлопці чекають, коли ж на них будуть лляти воду 

Нагадаємо, що фестиваль вже четвертий рік проводять активісти ГО “Хмельницький молодіжний клуб розвитку. У цьому році організатори очікують близько 10 тисяч людей.


 

Радіють першим струменям води

"Мокрі війни" в  спеку дуже доречні

Води із поливальної машини вистачило всім

Воду набирали у пляшки та, навіть, відра

Дівчата бачили усіх "мокрих" та першими ловили воду

Юнак попав під струмінь води 

Майже годину хмельничан поливали

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую