ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

У День Прапора майже 700 хористів заспівали Гімн на головній площі Хмельницького

Суспільство 1862
Хори приїхали з усіх районів
Хори приїхали з усіх районів. Фото: автора

Виконували славень колективи ветеранів війни та праці.

 Сьогодні, 23 серпня, у Хмельницькому завершилася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України на майдані Незалежності. Синьо-жовтий стяг на головній площі міста здійняли під виконання Гімну сотнями хористів.

З усіх районів області для цього приїхали аж 25 хорових колективів ветеранів війни і праці, а це – 670 виконавців. Вони одночасно зааспівали славень, підіймаючи в руках державні прапори. Кожен колектив вирізнявся різними костюмами та головними уборами. Виступали колективи на майдані в рамках обласного фестивалю хорів ветеранів війни та праці області.

Право здійняти синьо-жовтий стяг цього року надали голові ОДА Олександру Корнійчуку, голові обласної ради Михайлові Загородному, секретарю Хмельницької міської ради Михайлові Криваку та дочці загиблого воїна АТО Іванні Амброскіній. Керівники області та міста привітали присутніх із Днем Прапора. Як зауважив Олександр Корнійчук, єдиний стяг цінніший за сотні партійних, це наш оберіг і знак єдності.

Кожен колектив відрізнявся

«Саме під цим прапором захищають країну наші Збройні сили та добровольчі батальйони, звільняючи Донбас від терористів. За ці мирні кольори віддали життя Герої Небесної Сотні та 150 наших героїв -земляків під час неоголошеної війни на Сході України. Синьо-жовті кольори – стали предметом нашої гордості», - сказав голова обласної ради Михайло Загородний.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Учасники кажуть, що День Прапора - для них важливе свято

Полеглих за Українську державу вшанували хвилиною мовчання. Наприкінці церемонії до стелли пам'яті Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО з Хмельниччини поклали квіти.

Стяг піднімали керівники області і міста

Усім хористам роздали прапори

Колективи вирізнялися костюмами

Жінки принесли квіти

Хорові колективи зайняли велику частину площі

Поліцейські також заспівали

До меморіалу поклали квіти

Вшанували полеглих  заУкраїну

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую