ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з волонтером-парамедиком із команди легендарного «Хотабича»

Суспільство 9495
У Хмельницькому поховали волонтера
У Хмельницькому поховали волонтера. Фото: автора

В останню дорогу провели відомого хмельницького благодійника.

 У Хмельницькому сьогодні, 23 серпня, поховали голову обласного благодійного фонду “Центр “Добриня” Володимира Витишина. Попрощатися з ним прийшли більше сотні людей. В останню дорогу молодого волонтера провели рідні, друзі, колеги та військові.

Волонтерка з позивним "Кроха", яка працювала з Володимиром, розповідає, що він пройшов із іншими медиками Водяне, Дебальцеве, Вуглегірськ, Мар’їнку. Навіть бачучи жахи війни, ніколи не впадав у відчай. Під час останньої розмови був дуже веселий і готувався до дня народження сина, якому вчора виповнився лише рік. Купив подарунки і запросив гостей.

«Передсмертна записка ще нічого не говорить. Я юрист, і розуміюся, коли людину примушують, і вона пише. Є два різні почерки: є спокійний, а інші слова поспіхом. Це говорить про те, що над ним стояли», - переконана волонтерка.

Друзі розповідають, що Володимир хотів жити та мав багато планів, і просто так покінчити з собою не міг. У самогубство вони не вірять, переконані – це вбивство. Навіть мають свої версії.

На похорон прийшли рідні і близькі

«Він найкращий, сміливий, відважний і чудовий друг. Він постійно посміхався, ніколи не замикався в собі, мав багато друзів. Те, що Володимир не міг такого вчинити, - це 100 відсотків. Ця людина дуже дбала про свою сім’ю, - говорить волонтер Алла Фарващук. – Він мав дуже грандіозний проект допомоги дітям з ДЦП. Їздив у Китай, де дітей рятують від цієї хвороби, зустрічався з людьми там. Планував відкрити центр реабілітації для таких дітей. Не зважаючи на свій вік, він завжди бачив вихід з будь-яких ситуацій. Ця людина мала жити, бо мала дуже багато планів і надихала інших».

Прощались з волонтером біля будинку

Труну з будинку виносили під вигуки «Герой». На похорон приїхав також Ілля Лисенко, відомий під позивним «Хотабич», менеджер групи «Екстрена медична служба «Хотабич», де працював водієм Володимир Витишин. Легендарний медик був небагатослівним, сказав про померлого лиш те, що він був хорошою людиною.

Нагадаємо, голову обласного благодійного фонду “Центр “Добриня”, що належить до волонтерського руху «Хмельницький Армія SOS», знайшли повішеним. Володимир Витишин помер 21 серпня. У поліції кажуть, що видимих ознак насильницької смерті не виявили.

Молодий чоловік мав багато планів

Попрощатись з Володимиром приїхав легендарний "Хотабич"

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую