ye-logo.v1.2

Фатальна пара коней

Суспільство 2311

Чоловік вдруге вирішив викрасти одних і тих же коней, і вдруге затриманий правоохоронцями

Підозрюваний проник на територію фермерського господарства в Старосинявському районі, взяв лома з протипожежного щита і ним відкрив двері до хліва, де стояли коні. Не довго думаючи,  запряг коней у воза та поїхав прямісінько до центру сусідньої області – у Вінницю. Там він мав намір здати коней на м’ясокомбінат. Працівники комбінату вже були ладні взяти коней, але їх насторожило те, що чоловік у придачу залишав ще й воза, мотивуючи це тим, що пізніше за ним відправить брата.
За повідомлення ВЗГ УМВС у Хмельницькій області, отримавши відмову на м’ясокомбінаті, конокрад звернувся з аналогічною пропозицією до місцевих перекупників. Останніх теж здивувала низька ціна і пропозиція залишити воза. Зрозумівши, що продавець коней швидше за все звичайний злодій, люди зателефонували в міліцію. Правоохоронці оперативно відреагували на повідомлення і затримали чоловіка.
Як повідомили в Старосинявському районному відділі міліції, затриманий раніше неодноразово притягувався до відповідальності саме за крадіжки худоби. Очевидно, що і цього разу пара коней знову «підвезла» його до в’язниці. І декілька років тому цей чоловік уже викрадавсаме цих конец, але був затриманий і навіть відбув трирічне ув’язнення.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую