ye-logo.v1.2

Головою Господарського суду призначили Сергія Крамара

Суспільство 6243 1

22 листопада, під час чергового засідання, Вища рада юстиції призначила головою Господарського суду Хмельницької області Сергія Крамара.

З 2004 року і до цього часу він займав посаду заступника голови. Сергій Іванович родом із села Панівці Кам’янець-Подільського району. у 1991 році з відзнакою закінчив Українську юридичну академію за спеціальністю «Правознавство», юрист. З того часу у прокуратурі він пройшов шлях від помічника прокурора міста Хмельницького до прокурора цивільно-судового відділу прокуратори області. З 1997 року він – суддя (арбітражного) господарського суду. Однак, професіоналізму та досвіду найбільше здобув тоді, коли працював у Хмельницькій міській прокуратурі. «Якби не робота у прокуратурі, я б не відбувся як особистість і професіонал у юриспруденції, – стверджує Сергій Крамар. – Ті люди, з якими я працював – це фахівці від Бога і кожен з них вклав частинку свого досвіду у мій розвиток і становлення. Я переконаний, що кожен юрист, який планує працювати у суді, повинен обов’язково пройти через прокуратуру».
За свої 44 роки Сергій Крамар досягнув значних успіхів у професійній діяльності, а також видав книгу «Місто Кам’янець на Поділлі у XIV-XVIII століттях: магдебурзьке право, судочинство та самоврядування».
 

Коментарі:

Ирина 01.12.2010 20:57

а куда подевалась та женщина, которая там была?

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую