ye-logo.v1.2

Для добудови Хмельницької АЕС «Енергоатом» залучив корейську компанію

Суспільство 1319
Нові перспективи щодо будівництва 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС
Нові перспективи щодо будівництва 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС. Фото: xaec.org.ua

Можливо енергоблоки таки добудують найближчим часом.

 Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та корейська компанія Korea Hydro & Nuclear Power (KHNP) учора, 31 серпня, в Києві підписали Меморандум про взаєморозуміння. Його мета - розширення взаємодії в ядерно-енергетичній галузі, яке сприятиме інтересам забезпечення стійкого соціально-економічного розвитку України та Республіки Корея.

Як повідомляється на сайті «Енергоатому», основними напрямами співробітництва стануть питання добудови енергоблоків № 3 і № 4 Хмельницької АЕС та реалізації проекту «Енергетичний міст Україна – Європейський Союз».
Меморандум про взаєморозуміння підписали президент Енергоатома Юрій Недашковський та президент і головний виконавчий директор KHNP доктор Сок Чо.

«Я твердо переконаний, що проект добудови енергоблоків № 3 і 4 Хмельницької АЕС буде успішно завершений, якщо НАЕК Енергоатом і KHNP працюватимуть спільно на спільну мету, враховуючи, що обидві компанії накопичили багатий досвід і знання за період будівництва та експлуатації атомних електростанцій протягом останніх 40 років», – підкреслив президент і головний виконавчий директор KHNP доктор Сок Чо.

Довідка. Korea Hydro & Nuclear Power Co., Ltd. (KHNP) є найбільшою електроенергетичною компанією, яка виробляє близько 32% від сумарного виробництва електроенергії в Південній Кореї. Головний офіс компанії розташований в місті Кенджу. KHNP є власником і експлуатуючою організацією 24 енергоблоків АЕС сумарною встановленою потужністю 21716 МВт.

Нагадаємо, Верховна Рада денонсувала угоду між Україною і Російською Федерацією щодо добудови третього і четвертого блоків Хмельницької атомної електростанції. Згодом повідомлялося, що «Енергоатом» має домовленості з банком Barclays про фінансування добудови двох блоків на Хмельницькій АЕС.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую