ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці легендарний 308-й інженерний батальйон поповнився воїнами-контрактниками

Суспільство 7396
Військовослужбовці присягнули на вірність народові
Військовослужбовці присягнули на вірність народові. Фото: автора

Контрактники присягнули на вірність Українському народові.

У Кам’янці-Подільському сьогодні, 3 вересня, 308-й окремий інженерно-технічний батальйон поповнився новими бійцями. Урочисто склали присягу на вірність Українському народові 11 воїнів-контрактників. Привітати бійців батальйону, який є підрозділом 48-ї окремої інженерної бригади, прийшли представники влади, рідні та друзі.

Як розповів командир батальону полковник Леонід Матвєєв, підрозділ виконував бойові накази з честю на першій і нульовій лінії оборони на території Луганської та Донецької областей упродовж півтора року без зміни, без ротацій. Саме його бійці будували на передовій фортифікації, укріплюючи позиції української армії.

«Тоді це були мобілізовані військовослужбовці, зараз це новий колектив. Ми звільнили 5-ту хвилю, зараз шосту будемо. Це вже військовослужбовці за контрактом, нові, яких навчаємо. Зараз 100 особового складу батальйону – це контрактники», - зазначив полковник Леонід Матвєєв.

За словами начальника інженерних військ Збройних сил України Юрія Лукашика, новими бійцями поповнився славетний батальйон, який формувався на його очах.

«Я пригадую кожен крок становлення 48-ї бригади. На моїх очах, через моє серце ви проходили у становленні. Було важко, і зараз, дивлячись на молоді обличчя, які вливаються у цей славетний колектив 308-го інженерного батальйону, радію, що не всім байдуже те, що відбувається на Сході держави», - привітав бійців Юрій Лукашик.

Командир 48-ї окремої інженерної бригади Віктор Коршок зауважує, що військовослужбовці створюють надійні укріплення у зоні АТО, адже серед завдань бійців на Сході: встановлення загороджень, фортифікаційних споруд, інженерна розвідка, прокладання маршрутів руху тощо. Практично весь особовий склад виконував професійний обов’язок на території АТО.

«Підготовці контрактників даю чудову оцінку. Під час навчань особовий склад чудово виконував завдання», - додає Віктор Коршок.

Нагадаємо, 48-у окрему інженерну бригаду Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, аналогів якої немає в Україні, сформували на початку 2016 року. 308-й окремий інженерно-технічний батальйон бере участь в проведенні АТО з жовтня 2014 року.

 


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую