ye-logo.v1.2

Для військових комісарів Хмельниччини провели курси, як не брати хабарів

Суспільство 1742
Керівників військкоматів учили запоббігати корупції
Керівників військкоматів учили запоббігати корупції. Фото: mil.gov.ua/news

Комісарів учили ідентифікувати основні корупційні ризики та вживати заходів для їх зниження.

 У Хмельницькому обласному військовому комісаріаті провели дводенний збір з керівним складом військових комісаріатів та посадовими особами, які виконують службові обов’язки з високим корупційним ризиком.

Як повідомляється на сайті Міноборони, під час збору представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського провели мобільний курс "з розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції".

«Курси проводяться у всіх військових комісаріатах з метою виконання заходів Антикорупційної програми Міністерства оборони України, основне завдання якої — посилення роботи із запобігання та протидії корупційним проявам в цих установах, як в місцевих органах військового управління», - зазначив керівник групи, виконуючий обов’язки начальника наукового центру запобігання та протидії корупції полковник Юрій Призиглей.

Як зазначається в повідомленні, учасники збору отримали необхідні знання, вміння і навички для подальшого впровадження механізмів з побудови доброчесності, прозорості і цілісності в діяльності посадових і службових осіб військкоматів, навчились ідентифікувати основні корупційні ризики та вживати заходів для їх зниження.

Після завершення курсу його учасники навіть отримали Сертифікати з питань запобігання корупції в оборонному секторі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую