ye-logo.v1.2

Покарання водію, який збив насмерть школяра, переглянуть

Суспільство 2388 1

Верховний Суд України задовольнив касаційне подання прокуратури Хмельницького щодо м’якості покарання директору підприємства

Ще в травні 2008 року засуджений, рухаючись зі швидкістю близько 70 кілометрів на годину в Хмельницькому по вулиці Пілотській, навпроти шкільного закладу, порушив правила безпеки руху і збив школяра, котрий переходив дорогу на пішохідному переході. Внаслідок отриманих тяжких тілесних ушкоджень хлопчик помер. Вироком Хмельницького міськрайонного суду від 9 червня 2009 року, залишеним без змін апеляційним судом області, чоловіка визнали та засудили до позбавлення волі на строк 5 років із позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Цим же вироком його звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком на 3 роки. За повідомленням прес-служби обласної прокуратури, їх відомство не погодилось з прийнятими судовими рішеннями у зв’язку з неправильним застосуванням кримінального закону та невідповідністю призначеного покарання тяжкості злочину. Тому прокуратурою міста Хмельницького на вказані рішення до Верховного Суду України внесено касаційне подання, яке задоволено та справу направлено на новий судовий розгляд.

Коментарі:

Тетяна 11.12.2010 23:29

Нарешті! Можливо, водій нарешті отримає законне покарання, адже казали що його кришував головний міліціянт області начебто за те, що водій авто був керівником будівельної організації, що т будувала для міліції. Тепер - керівник облміліції - новий! а колишній - депутат облради від БЮТ. Батькам хлопчика - щире співчуття!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую