ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Коли очі горять і душа молода. Перший редактор «Сімейки» святкує ювілей!

Суспільство 1061
Галина Аріон все робить із завзяттям та ентузіазмом.
Галина Аріон все робить із завзяттям та ентузіазмом.

Колектив медіа-корпорації «Є» щиро вітає з ювілеєм першого редактора «Сімейної газети», лауреата Всеукраїнської премії Спілки журналістів України «Золоте перо» Галину Аріон.

Дивлячись на цю енергійну, завжди усміхнену жінку, ніколи не скажеш, скільки їй років. Її дитинство і юність проминули у північному Казахстані. Перші друковані роботи журналістки-початківця з’явилися в газеті містечка Екібастуз.

Українські стежки росіянки Галини розпочалися із знайомства з подолянином Олександром Аріоном. Відтоді і не розлучались. Одружившись, мешкають у Хмельницькому, народили й виховали двох дітей Ірину та Сергія і тішаться онуками Антоном та Сашенькою.

Переїхавши в Україну, Галина влаштувалася журналісткою в обласну молодіжну газету «Корчагінець», але не знала жодного українського слова. Однак з притаманною їй наполегливістю, бажанням досконало вивчити мову тієї країни, де вона тепер живе, щоб можна було вільно писати і спілкуватися, Галина вивчила мову і може слугувати прикладом для багатьох українців, які живуть в Україні, і не знають своєї рідної мови.

Журналістська кар’єра набирала обертів: Галина Романівна працювала в міській газеті «Проскурів», «Ділове Поділля», редактором у «Подільському кур’єрі». Була першим редактором «Сімейної газети», яку створювала професійно та з любов’ю, адже завдяки закладеному нею фундаменту газета стала дуже швидко всеукраїнською і нині є корисним і очікуваним виданням майже 100-тисячної читацької аудиторії усієї України. До того ж голос Галини Аріон на слуху у багатьох подолян, адже безліч цікавих програм і передач підготувала вона, коли працювала завідуючою відділом національного культурного та духовного відродження «Поділля-центру».

Ну, а нині, спокій їй лише сниться, бо вона занурилася з притаманним їй ентузіазмом, любов’ю у виховання онуків та свою улюблену дачу, на якій вона не лише працює, а й відпочиває душею і тілом.

Колектив корпорації щиро вітає Вас, Галино Романівно, з ювілеєм та бажає залишатися такою ж енергійною, завзятою та веселою. А ваше мудре слово нехай допомагає близьким, друзям, усім людям, хто його потребує. Миру та спокою, здоров’я, щастя й достатку! Нехай стане реальним усе те, про що Ви мрієте! А Господь хай дарує Вам ще багато літ!

З повагою і любов’ю керівництво та весь колектив медіа-корпорації «Є».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую