ye-logo.v1.2

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання заборонили мобільні телефони

Суспільство 2053

Це буде одним із основних правил ЗНО у 2011 році. Зокрема, заборона стосуватиметься й будь-який інший технічний пристроєв.

За словами директора Українського Центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, у минулі роки абітурієнти досить часто намагалися використовувати на тестах мобільні телефони та інші пристрої. Лише у минулому році через це було анульовано кілька тисяч робіт.
«У цьому році в правилах чітко прописано: якщо ти вже прийшов з мобільним телефоном, плеєром, камерою, то ти повинен залишити це на столі в аудиторії. Якщо ж ти його не залишив і в тебе це знайшли, але незалежно від того, користувався ти ним чи ні, це буде приводом для анулювання роботи», – каже пан Лікарчук.
Ще одним нововведенням наступного року стане те, що перевіряти правильність заповнення бланків відповідей будуть люди, відповідальні за проведення тестування.
«У минулому році у нас було 6 тисяч випадків, коли з різних причин абітурієнти не вказували варіант своєї роботи і комп’ютер не міг перевірити цю роботу, тому що не знав, за яким шаблоном це робити», – каже Лікарчук.
За його словами, тепер відповідати за те, що абітурієнт вкаже номер варіанта, будуть люди, які проводять зовнішнє оцінювання.
Нагадаємо, що зовнішнього незалежного оцінювання 2011 році пройде з 2 по 24 червня.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую