ye-logo.v1.2

Поляки і молдовани почали вдвічі більше купувати подільських товарів

Суспільство 1013
Попитом за кордоном користувалися  санітарно-технічні вироби, трансформатори, лічильники води та газу
Попитом за кордоном користувалися санітарно-технічні вироби, трансформатори, лічильники води та газу. Фото: drevpravda.com

Область експортувала 539 тисяч тонн продукції.

 З початку року бізнес Хмельниччини наростив експортний потенціал до 4 мільярдів гривень. Про це повідомили у Хмельницькій митниці ДФС.

За інформацією митників, протягом десяти місяців 2016 року в грошовому еквіваленті загальний обіг продукції, виробленої на Хмельниччині для реалізації за кордоном склав 4 мільярди 112 мільйонів гривень. Це на 8 відсотків більше проти показника минулого року. Вагові обсяги експортних товарів склали 539 тисяч тонн, що на третину перевищує минулорічні результати.

«Традиційно до топ-п’ятірки основних торгівельних партнерів Хмельниччини при експорті товарів увійшли Польща, Росія, Великобританія, Молдова та Нідерланди. Вартість реалізованої цим країнам продукції оцінюється від 900 до 200 мільйонів гривень», - зазначили у фіскальній службі.

Поляки та молдовани почали вдвічі більше купувати подільського краму. Вартість експортованих товарів до Нідерландів зросла на 696 відсотків. До Росії реалізовано продукції на 619 мільйонів гривень, що на 24 відсотки менше у порівнянні з 2015 роком. Британці залишились консервативними у своїх торгівельних звичках і, як і торік, придбали українських товарів більш як на 400 мільйонів гривень.

Найбільшим попитом за кордоном користувались вироблені на Хмельниччині санітарно-технічні вироби, трансформатори, лічильники води та газу, килимові вироби, електрокабелі, мед та продукція сільського господарства.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую