ye-logo.v1.2

У в'язницю сядуть злочинці, які на Хмельниччині торгували психотропами

Суспільство 1295
Чоловіки бладнали лабораторію, де виготовляли порошок
Чоловіки бладнали лабораторію, де виготовляли порошок. Фото: www.unn.com.ua/

Лише один із мешканець нашої області.

Рівненський міський суд ухвалив обвинувальний вирок стосовно трьох учасників організованої групи. У прокуратурі Хмельницької області кажуть, що чоловіки продавали наркотики на території нашої та Рівненської областей. Один із них родом з Хмельниччини.

“За попередньою змовою між собою чоловіки, ще у 2014 році обладнали лабораторію, де виготовляли порошок, який у своєму складі містить психотропну речовину (метамфетамін). В подальшому, цю порошкоподібну речовину вони зберігали з метою збуту та збували іншим особам. Злочинці купували медичні препарати зі вмістом прекурсору – ефедрину (псевдоефедрин), а також рослини конопель для подальшого їх збуту”, - додають у прокуратурі Хмельницької області.

Вироком суду членів організованої групи, один з яких мав судимість за аналогічні злочини, визнано винуватими у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 313, частиною 2 статті 307, частиною 2 статті 317, частиною 2 статті 311 КК України (злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення). 

Двох обвинувачених засуджено до позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією майна, а одного з них – до аналогічного покарання застосовано статтю 75 КК України із встановленням іспитового строку тривалістю 3 роки.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую