ye-logo.v1.2

5 книг Івана Гуцула

Суспільство 2571

Головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні Іван Гуцул зізнається, що в дитинстві перечитав усе, що задавали в школі.

«Особливо мені припали до душі книги про Мересьєва, Котовського та Тараса Бульбу – сильних духом справжніх чоловіків. Зараз полюбляю читати книги та спогади про життя, адже роки йдуть, а разом з ними змінюються смаки й вподобання», – каже Іван Володимирович.

1. Джон Голсуорсі «Сага про Форсайтів» – це ціла монументальна серія різнопланових творів англійського письменника про життя багатої сім’ї Форсайтів.

2. Лев Толстой «Анна Кареніна». Це, безперечно, сильний роман, який глибоко запав мені в душу ще з перших рядків, де йдеться про стосунки в сім’ї. Саме перша фраза задала сенс усьому роману автора: «Всі щасливі сім’ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім’я нещасна посвоєму».

3. Олена Ільїна «Четверта висота». Цю книгу прочитав ще у школі, коли навчався у класі третьому.

4. Чарльз Колсон «Народжений вдруге». У книзі колишній радник з особливих справ американського Президента Ніксона, Чарльз Колсон, відповідає на запитання: «Як могло статися, що ми, наділені довірою народу, зайшли так далеко?». Поява цієї книги спричинена бажанням оцінити колишню кар’єру з огляду на набутий досвід, що зветься «духовним відродженням».

5. Чарльз Колсон «Конфлікт царств». Маючи за плечима досвід правління найсильнішою державою світу та відчуття радості служіння Богу, автор має змогу порівняти ці дві сфери реальності, та виявляє закоренілий в їх природі конфлікт.

На володіння людським серцем та життям в кінцевому результаті претендують двоє господарів, які уособлюють собою два різних царства або системи правління – релігія та політика.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую