ye-logo.v1.2

Рок, ялинка, Миколай: у Хмельницькому розпочалися новорічні святкування

Суспільство 3225

В обласному центрі запрацювала гостина Святого Миколая.

Сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая, маленькі і великі хмельничани зібрались навколо головної ялинки міста. Цього року, як і минулого, вона розташувалася на майданчику біля кінотеатру Шевченка. Після невеликої святкової програми - пісень, танців, хороводів, - на ялинці засвітились вогники, а Святий Миколай почав приймати гостей у своїй гостині.

"Саме тут, на майданчику біля кінотеатру Шевченка, найближчі кілька тижнів будуть проводитись новорічно-різдвяні заходи. Їх буде досить багато. Сьогодні ми відзначаємо День Святого Миколая і запалюємо головну ялинку міста. Я хочу, щоб ми пам'ятали, завдяки кому це все можемо тут і зараз бачити. У нас в країні війна і поки ми святкуємо, наші земляки, захищають мирне небо. У такі святкові дні, ми віримо в чудеса, починаємо підводити підсумки року, який завершується. Можемо поміркувати над тим, чи добре ми прожили цей рік, чи працювали, чи заслужили на подарунки. Святий Миколай був у мене в кабінеті і приніс цукерки, сказвав, що я нормально працював і заслужив солодощі", - розповідає міський голова Олександр Симчишин.

Сам Святий Миколай розповідає, що різочку сьогодні ніхто не отримав. Дітлахам подарували тільки гарні презенти і гостинці, бо усі були чемні, слухняні і гарно навчались. Миколай каже, що отримував прохання і від старших.

На сцені виступали юні артисти 

"Дорослі просили більшої зарплати, менших тарифів на "комуналку", здоров'я, спокою та миру. Це головне для людей. Від сьогодні я буду приймати діточок у себе в гостині. Всі отримають увагу Миколая і гостинці", - каже Святий Миколай.

Найменші стояли під сценою і підспівували виконавцям

Завершили святкування концертом від карпатського рок-гурту Rock-H (Рокаш). Під музику розважались не тільки дорослі, а й дітлахи, поки чекали своєї черги до будиночку Миколая. Окрім того, працював святковий ярмарок, де можна було придбати сувеніри, випити чогось гарячого та смачно перекусити. 

Запалювали артисти й українським танком

На ярмарці можна було смачно перекусити і придбати сувеніри

Святий Миколай привітав усіх зі святом

До гостини Миколая було дуже важко пройти

Дорослих розважав карпатський гурт Rock-H 

Гурт Rock-H - головні представники карпатського року на українській сцені

Під рок витанцьовувала навіть малеча

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую