ye-logo.v1.2

На Хмельниччині фермер незаконно намагався орендувати 85 гектарів землі

Суспільство 1042
Прокуратура звернулася до суду через незаконну передачу землі в оренду
Прокуратура звернулася до суду через незаконну передачу землі в оренду. Фото: з архіву

Прокуратура встановила, що земельні ділянки не утворюють єдиний масив.

На Хмельниччині попередили незаконну передачу сільськогосподарських земель площею 85 га вартістю більше 2,7 мільйона гривень. Про це повідомили в прокуратурі області.

За інформацією начальника відділу прокуратури області Андрія Гаврилика, на підставі незаконних наказів обласного управління Держгеокадастру за заявою жителя іншої області землі сільськогосподарського призначення мали бути передані в оренду нібито для ведення фермерського господарства.

«Як з’ясувалось, заявником не обґрунтовано бажані розміри земельних ділянок, а також не зазначено перспективи діяльності фермерського господарства. Також згадані земельні ділянки не утворюють єдиний масив та розташованіна значній відстані одна від одної, тому не можуть використовуватись для фермерського господарства», - зазначили правоохоронці.

Рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду позовні вимоги прокуратури області про визнання незаконними та скасування зазначених наказів задоволено, чим попереджено безпідставну передачу сільгоспугідь.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую