ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

Аварійну хмельницьку лазню №1 завершать ремонтувати вже в січні

Суспільство 1507
Фото: khmelnytsky.com

Залишилося довести до ладу жіночий і чоловічий зали.

 На капітальний ремонт Хмельницької міської лазні №1, що на вулиці Франка, цьогоріч з бюджету виділено 4,7 мільйона гривень. П’ять років приміщення було в аварійному стані, навіть вирішувалося, чи не дешевше буде збудувати нову.

І все ж, через популярність закладу у хмельничан, міську лазню роблять сучасною і комфортною для відвідувачів, а також енергоефективнішою в експлуатації.

Як повідомили в міській раді, впродовж літа у приміщенні вивели грибок та плісняву, просушили стіни та перекриття, підготовили до запуску три нових котли і комунікації. Восени ж замінили вікна та двері, пошпаклювали стіни, модернізували систему електропостачання.

«Працівники підрядної організації планують завершити ремонтні роботи у січні наступного року. Залишилося довести до ладу жіночий і чоловічий зали, коридори, провести інші внутрішні роботи», - зазначили в міській раді.

Після завершення реконструкції оновлена лазня знову стане до послуг хмельничан. Навесні планується також утеплити фасад будівлі, виконати ремонт в інших кімнатах приміщення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую