ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мати Кузьми Скрябіна звернулася до хмельничан

Суспільство 5283
На концерті 1 лютого лунатимуть пісні виключно Кузьми Скрябіна
На концерті 1 лютого лунатимуть пісні виключно Кузьми Скрябіна. Фото: fb.com

Ольга Кузьменко просить не бути байдужими та допомогти… Артему Харченку.

1 лютого в залі обласної телерадіокомпанії «Поділля-Центр» о 18.00 відбудеться благодійний концерт. Зібрані кошти з якого підуть на допомогу вже відомому юному волонтеру Артему Харченко.

Відеозвернення Ольги Кузьменко, мати відомого лідера гурту «Скрябіна» Андрія Кузьменка, якого всі знають, як Кузьму Скрябіна, опублікував хмельничанин Олександр Жилюк.

«Квиток на концерт коштує 70 гривень. Його можна придбати в книжковій палатці біля «Дитячого світу». Крім цього, під час концерту буде проводитись благодійний аукціон, - каже Олександр. – Також усі охочі зможуть купити книжки про гурт «Скрябін», авторські книги Андрія та книги його мами Ольги Михайлівни з її автографами. Будуть і такі лоти: футболка із зображенням Кузьми, його альбоми різних років виходу, керамічні дзвіночки, які вже багато років виготовляє мама Кузьми, тощо».

«Я дуже прошу всіх допомогти дитині одужати, побороти недугу, - у своєму відеозверненні каже Ольга Кузьменко. - Я дуже прошу всіх, не лишатися байдужими та допомогти своєю присутністю... недуга в дитини нелегка. Хлопчику потрібно боротися за своє здоров’я, а він, незважаючи ні на що, допомагає іншим».

Марина Круть зі своїм проектом, гурти «Панацея», «Lucky Bunch», «Flood Hopes», хмельницький академічний хор, муніципальний оркестр – всі вони виступлять на благодійному концерті заради Артема Харченка. «Вони виконуватимуть пісні Скрябіна», - резюмує Олександр Жилюк.

Нагадаємо, Артем Харченко, юний волонтер та артист, якому торік поставили діагноз – саркома Юінга тазобедренного правого суглобу четвертої стадії з метастазами. На його лікування вже зібрали сотні тисяч гривень. За його ініціативою, в Хмельницькому кожного року 31 березня планують проводити масштабні благодійні концерти на підтримку дітей, які потребують допомоги.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую