ye-logo.v1.2

Кому б ви поклали під подушку різочку?

Суспільство 3761
Богдан Теленько, редактор газети «Проскурів»
Богдан Теленько, редактор газети «Проскурів». Фото: з архіву

Про це ми запитали відомих на Хмельниччині журналістів

Кожен від святого Миколая очікує подарунків. Але декому, за нечемні вчинки, святий кладе різочку. Кого б таким чином провчили наші журналісти, якщо б, звісно, мали можливість?


Богдан Теленько, редактор газети «Проскурів»:«В першу чергу, я дав би різочку управлінню внутрішньої політики Хмельницької облдержадміністрації за спробу досить неполіткоректним та антидемократичним способом вплинути на місцеву, районну та обласну пресу. Ще на різочку заслуговує телерадіокомпанія «Поділля-Центр» за введення неофіційної цензури на телебаченні. Особливо це стосується недавніх подій довкола так званої підприємницької революції. Так само, як і наш офіціоз – газета «Подільські вісті». Їм також не завадить різочка за очевидну негласну цензуру на шпальтах газети». 


Світлана Кабачинська, власний кореспондент газети «Дзеркало тижня»: «Чесно кажучи, поки утрималася б і від різочок, і від подарунків новій владі. Їм ще так багато треба зробити для людей, що рано говорити про результати. Якщо добре працюватимуть, то люди самі їх похвалять. Однозначно ж заслуговують на різочку ті, хто відповідають за україномовну політику. Приїжджій людині важко буде здогадатися, що вона в Україні. Більшість назв у самому центрі міста російською. Також велику  різочку варто покласти хмельницьким архітекторам. За останні десять років архітектурне обличчя міста, єдність стилю значно погіршилися. Є тільки окремі позитивні зрушення. Ще й не забути покласти під подушки різочки усім хмельницьким дорожникам та працівникам житлово-комунального господарства».


Володимир Захар’єв, власний кореспондент агенції «Укрінформ» по Хмельницькій області: «Я б поклав різочку реформаторам пенсійного законодавства. Гадаю, ця реформа, особливо деякі її моменти, не на часі. Спочатку було б доречно підняти економіку країни, рівень зарплат, щоб люди могли самі відкладати собі, як кажуть, на старість. Звісно ж, середній вік життя і жінок, і чоловіків нині надто низький, щоб збільшувати віковий поріг виходу на пенсію. Та й не тільки це «дратує» в новому проекті закону».


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую