ye-logo.v1.2

Кому б ви поклали під подушку різочку?

Суспільство 3549
Богдан Теленько, редактор газети «Проскурів»Володимир Захар’єв, власний кореспондент агенції «Укрінформ» по Хмельницькій областіСвітлана Кабачинська, власний кореспондент газети «Дзеркало тижня»
Богдан Теленько, редактор газети «Проскурів». Фото: з архіву

Про це ми запитали відомих на Хмельниччині журналістів

Кожен від святого Миколая очікує подарунків. Але декому, за нечемні вчинки, святий кладе різочку. Кого б таким чином провчили наші журналісти, якщо б, звісно, мали можливість?


Богдан Теленько, редактор газети «Проскурів»:«В першу чергу, я дав би різочку управлінню внутрішньої політики Хмельницької облдержадміністрації за спробу досить неполіткоректним та антидемократичним способом вплинути на місцеву, районну та обласну пресу. Ще на різочку заслуговує телерадіокомпанія «Поділля-Центр» за введення неофіційної цензури на телебаченні. Особливо це стосується недавніх подій довкола так званої підприємницької революції. Так само, як і наш офіціоз – газета «Подільські вісті». Їм також не завадить різочка за очевидну негласну цензуру на шпальтах газети». 


Світлана Кабачинська, власний кореспондент газети «Дзеркало тижня»: «Чесно кажучи, поки утрималася б і від різочок, і від подарунків новій владі. Їм ще так багато треба зробити для людей, що рано говорити про результати. Якщо добре працюватимуть, то люди самі їх похвалять. Однозначно ж заслуговують на різочку ті, хто відповідають за україномовну політику. Приїжджій людині важко буде здогадатися, що вона в Україні. Більшість назв у самому центрі міста російською. Також велику  різочку варто покласти хмельницьким архітекторам. За останні десять років архітектурне обличчя міста, єдність стилю значно погіршилися. Є тільки окремі позитивні зрушення. Ще й не забути покласти під подушки різочки усім хмельницьким дорожникам та працівникам житлово-комунального господарства».


Володимир Захар’єв, власний кореспондент агенції «Укрінформ» по Хмельницькій області: «Я б поклав різочку реформаторам пенсійного законодавства. Гадаю, ця реформа, особливо деякі її моменти, не на часі. Спочатку було б доречно підняти економіку країни, рівень зарплат, щоб люди могли самі відкладати собі, як кажуть, на старість. Звісно ж, середній вік життя і жінок, і чоловіків нині надто низький, щоб збільшувати віковий поріг виходу на пенсію. Та й не тільки це «дратує» в новому проекті закону».


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую