clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

«Обличчя Майдану» показали у хмельницькому музеї фотомистецтва

Усі троє

Усі троє "майданіців" пішли воювати на Схід. Фото: автора

Персональну фотовиставку присвячену подіям на Майдані представив Сергій Зисько.

Учора, 16 лютого, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбулось відкриття виставки фотографій «Обличчя Майдану». Світлини автор Сергій Зисько, зробив у трагічний ранок після розстрілів людей і останнього штурму Майдану. В експозиції — портрети тих людей, які тримали оборону. Сергій каже, що у Майдану молоде обличчя, з надією на перемогу.

«На Майдані я був багато разів і фотографував різне. Зробити саме таку серію ідея виникла спонтанно. Коли стихли ці події, стало цікаво, що то за люди, які пішли у бій. Я взяв фотоапарат і пішов працювати. Зі всіма героями я спілкувася, чув їх історії. Усім обіцяв, що буде фотовиставка. Минуло три роки і з'явилась можливість їх показати», - розповідає автор виставки Сергій Зисько.

Загалом у експозиції 50 фотографій. Виставку Сергій присвятив активному учаснику Революції Гідності Михайлу Покидченку з Мукачево. Його фото центральне.

Фото Михайла Покидченка на вистаці центральне

«Хлопцець, який на головному фото, був сотником на Інституській. Ми з ним були знайомі. Він не хотів фотографуватися, але я все таки його вмовив, для історії. Після Майдану Михайло пішов добровольцем на Схід, у грудні минулого року він загинув під Донецьком. На жаль, я не встиг повідомити йому, що його фото буде на виставці», - розповідає Сергій Зисько.

У експозиції 50 світли з Майдану

Фотограф додає, що з багатьма «майданівцями» спілкується і досі, з деякими зв'язок втратив. Частина з них стала волонтерами, деякі поїхали на фронт.

Автор спілкувався із кожним із героїв на фото

«Думаю, фото будуть довго актуальні. Колекцію хочу подарувати фотомузею. Щоб наші діти і внуки могли прийти й подивитись на цю частинку історії», - зазначає фотограф.

Виставку можна переглянути до 2 березня

Багато представлених світлин виставлялись на всеукраїнських та міжнародних фотовиставках, друкувались у різних газетах та журналах. Вперше вони вони зібрані у такому форматі і показані хмельничанам.

На світлинах люди, які тримали оборону Майдану

Чимало містян прийшло на відкриття виставки «Обличчя Мадану». Емоційність кожного фото змушує затримати погляд, здуматись, побачити в очах героїв фото їх життя, пережиті трагедії. Кожеш портрет — це обличчя України, таке ж змучене і вистраждане, але з надією на краще.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сергій Зисько розповів про історію деяких фото

Містяни уважно приглядались до кожної фотографії

ґ

 

Маленький волонтер Артем Харченко заспівав на відкриті виставки кілька власних пісень

На відкриття виставки прийшло багато хмельничан

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Серпень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31