ye-logo.v1.2

На правах реклами Сергій Мельник розповів, де взяти гроші на обласну дитячу лікарню і якими мають бути пріоритети її будівництва

Суспільство 1741
Фото: автора

Хмельницька обласна рада прийняла рішення будувати лікувально-діагностичний корпус Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Більше того, це питання визнано приорітетним в області і Хмельницькій ОДА, при формуванні обласного бюджету на наступні роки, депутати доручили максимально враховувати кошти на будівництво закладу.

Згідно з проектно-кошторисною документацією, новий лікувально-діагностичний корпус лікарні на 110 ліжок коштуватиме орієнтовно 400 мільйона гривень.

Присутній на засіданні сесії народний депутат Сергій Мельник зауважив, що місто, у свій час, не чекало поки область побудує протитуберкульозний диспансер чи інфекційну лікарню, а будувало. Зараз же, за словами Сергія Івановича, область фінансує, місто ремонтує і послуги надаються.

«Зараз основна ідеологія Міністерства охорони здоров’я у тому, щоб відійти від фінансування утримання до фінансування послуг. Сьогодні три відділення міської дитячої лікарні виконують функцію обласних. На мою думку, для області є два ключових питання, з яких варто розпочинати. Перше – це неонатальне відділення, адже перинатальний напрямок, я вважаю, ми вирішили: діють і міський перинатальний центр і обласний, який взяв на себе вузьку гостро спеціалізовану екстрагенітальну патологію. Другий пріоритет – це поліклініка», – зазначив Сергій Мельник.

На думку народного депутата, питання будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні, потрібно вирішувати спільно з містом.

«Треба дивитися, які відділення у місті поки що забезпечують ті, чи інші функції, і їх відтермінувати, але неонатальне відділення і поліклініка – це приорітет номер один», – переконаний народний обранець.

Також Сергій Мельник повідомив, що 16 листопада минулого року прийнята постанова №827 про питання фінансування програм та проектів регіонального розвитку. Це кошти Євросоюзу і цього року вперше виділено 652 мільйони гривень. Вже затверджено порядок конкурсного відбору. Тому область може до 1 травня подати проект будівництва лікувально-діагностичного корпусу і включити його у програму регіонального розвитку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую