ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

Персональні дані мешканців Хмельниччини внесуть до електронного державного реєстру військовозобов’язаних

Суспільство 1621
Дані про всіх військовозобов'язаних будуть в єдиному реєстрі
Дані про всіх військовозобов'язаних будуть в єдиному реєстрі. Фото: з архіву

Реєстр має допомогти веденню військового обліку.

 Інформацію про військовозобов’язаних подолян планують вносити до Єдиного державного реєстру. Він буде єдиною автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою, де зберігатиметься інформація про всіх військовозобов’язаних (призовників). Наразі законопроект про створення такого реєстру - на підписі в Президента.

В обласному військкоматі кажуть, що він буде непублічним та має допомогти веденню військового обліку, плануванню та виконанню заходів мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом.

«До реєстру вносяться персональні і службові дані про військовозобов’язаних. Згода на обробку персональних даних для потреб реєстру не потрібна. Військовозобов’язаний має право отримати інформацію про включення чи не включення його до реєстру та відомості, які внесені, звертатися до відповідного органу ведення реєстру щодо виправлення тощо. Призовник зобов’язаний подавати достовірні дані про себе», - зазначив начальник відділу військового обліку та бронювання Хмельницького обласного військового комісаріату Андрій Лук’янчук.

Про реєстр розповів Андрій Лук’янчук. Фото: автора

Як він пояснив, вестимуть реєстр у районних військових комісаріатах, дані замикатимуться на обласний комісаріат, а далі напряму йтимуть на Генеральний штаб. Це потрібно, аби привести до ладу військовий облік в країні. До нього перенесуть відомості з ЦВК, Держприкордонслужби, Міносвіти, міграційної та фіскальної служб. Також реєстр поповниться даними військовозобов'язаних (призовників) із облікових карток та особових справ військкоматів.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую