ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі патрульні нагородили собаку, який знайшов труп у парку Франка

Суспільство 1800
Подяки отримали кінолог Андрій Левчук та собака Леон
Подяки отримали кінолог Андрій Левчук та собака Леон. Фото: hm.npu.gov.ua

Подяку також отримав солдат-кінолог Андрій Левчук.

Нагадаємо, що 12 квітня у Хмельницькому піший патруль виявив тіло чоловіка. Сталося це у парку імені І. Франка близько 18:20 години. А допоміг їм у цьому службовий собака Леон: саме він повів правоохоронців до закинутого приміщення біля футбольного поля, де під гіллям і сміттям лежав мертвий чоловік.

Загиблим виявився 55-річний уродженець села Грим’ячка Віньковецького району. І, як повідомили у секторі комунікації обласної поліції, зараз його тіло знаходиться на експертизі для встановлення причини смерті.

За допомогу у виявленні тіла загиблого чоловіка, в управлінні патрульної поліції міста Хмельницького вирішили відзначити чотирилапого помічника та його наставника. І сьогодні, 21 квітня, головний патрульний міста Олег Костенко вручив подяки солдату-кінологу Андрію Левчуку та службовому собаці Леону.

Чотирилапий справно демонструє свої навички по патрулюванню та затриманню правопорушників. Фото: hm.npu.gov.ua

Андрій Левчук розповів, що Леон зовсім молодий – йому немає ще й 2-х років, а служить він усього декілька місяців. Проте собака дуже перспективний.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую