ye-logo.v1.2

«Чортове» колесо у Хмельницькому можуть відремонтувати

Суспільство 3033
На оглядове колесо чекає експертиза
На оглядове колесо чекає експертиза. Фото: автора

Вартість ремонту має з’ясувати вінницький фахівець.

Аварійне оглядове колесо у Хмельницькому, яке розташоване в парку імені Михайла Чекмана, має оглянути фахівець, якого спеціально запросили з Вінниці.

Про це, звітуючи перед депутатами, сьогодні, 17 травня, повідомив директор комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького» Володимир Лукін.

За його словами, спеціаліст має дати оцінку, скільки коштів потрібно, щоб запустити атракціон, і чи взагалі є можливість його відновити.

Володимир Лукін звітував перед депутатими

«Сьогодні приїжджає фахівець з Вінниці, який складе кошторис. Тому що на відновлення атракціону потрібні кошти. Необхідно визначитися: якщо там дуже великі гроші, краще купити нове. Розумієте, колесо застаріле», - пояснив директор комунального підприємства Володимир Лукін.

Як він зауважив, усього за минулий рік від оренди атракціонів у парку імені М.Чекмана надійшло понад 146 тисяч гривень. «Чортове» колесо – єдиний атракціон, який не орендується.

Також Володимир Анатолійович пояснив депутатам, чому «чортове» колесо на початку травня крутилося. Каже, що троси, які тримали його, хтось зняв.

Нагадаємо, у квітні невідомі обікрали атракціони у парку Чекмана: винесли двигуни, метал і криві дзеркала.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую