ye-logo.v1.2
10 Липня, 2020

До щорічного рейтингу "Топ 200 Україна" потрапили 5 навчальних закладів Хмельницької області

Суспільство 1880
До першої десятки національного рейтингу увійшли визнані лідери української освіти
До першої десятки національного рейтингу увійшли визнані лідери української освіти. Фото: vnz.org.ua

Щоправда, займають не перші позиції.

 Цього року щорічний університетський рейтинг "Топ 200 Україна" визначався одинадцятий раз поспіль, повідомляє портал Вища освіта.

До рейтингу увійшло 5 навчальних закладів Хмельницької області. Як повідомляється, вихідні дані для визначення вказаного рейтингу були надані безпосередньо університетами та отримані з незалежних Web - ресурсів. 

На 46 місці опинився Хмельницький національний університет. Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка зайняв аж 100 місце. На 119 позиції - Подільський державний аграрно-технічний університет. Ще нижче – 157-м став Хмельницький університет управління та права. Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія у рейтингу на 185 місці.

За сукупністю вищезазначених критеріальних вимог, одноосібним переможцем рейтингу "Топ 200 Україна" 2017 Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені ігоря Сікорського". Переважна більшість університетів, що увійшли до "Топ 200 Україна" за останні 10 років показують позитивну динаміку їх роботи.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую