ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Перші кандидати у патрульну поліцію Хмельницького показали, чи зможуть ловити зловмисників

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 2180
Демонстрували силу і дівчата
Демонстрували силу і дівчата. Фото: автора

Хлопці і дівчата продемонстрували фізичну підготовку.

 Стартував третій етап конкурсного відбору до патрульної поліції міста Хмельницького. Майже сотня кандидатів повинна сьогодні, 18 липня, показати фізичну підготовку. Аби продемонструвати, чи здатні швидко і вправно ловити зловмисників, хлопці й дівчата зібралися на стадіоні «Поділля».

«Сьогодні здають нормативи 96 кандидатів, серед яких 18 дівчат. Вони успішно склали тестування та пройшли військово-лікарську комісію і визнані придатними до складання нормативів з фізичної підготовки», - розповідає начальник відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції міста майор Алла Лаврентьєва.

Вона зауважила, що третій етап конкурсного відбору до патрульної поліції – перевірка рівня фізичної підготовки кандидатів - складається з трьох нормативів. Перший – комплексно-силова вправа, другий – забіг на сто метрів, та забіг на один кілометр. Нормативи різняться, залежно від вікової категорії.

Кандидати різного віку

Кандидат у патрульні поліцейські 23-річний Дмитро Гнап у своїх силах не сумнівається. Говорить, що батько і дід були правоохоронцями, тому вирішив продовжити сімейну династію.

«Здав усе добре. Особливо не готувався, скільки не готуйся перед екзаменом, якщо не знаєш – не здаси. Так само і тут, не дуже правильно тільки перед нормативами готуватися, бо якщо йдеш у поліцію, то треба бути постійно в хорошій формі», - переконаний Дмитро Гнап.

Біг на 100 метрів здавали по двоє

Загалом, як кажуть у поліції, вони прийняли вже 350 анкет, підтверджених документами. Після успішного проходження третього етапу на кандидатів у патрульні чекає психо-фізіологічне обстеження та співбесіда з поліцейською комісією. Прийом документів на 104 вакантних посади триватиме ще до 25 липня.

Чоловіки виконують комплексно-силову вправу

Дівчата налаштовані рішуче

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую