ye-logo.v1.2

Франція передала саперам у Кам’янці-Подільському спорядження на 3,7 мільйона гривень

Суспільство 1507
Посол передала донорську гуманітарну допомогу від уряду Франції
Посол передала донорську гуманітарну допомогу від уряду Франції. Фото: mil.gov.ua

Сапери зокрема отримали 25 комплектів костюмів для розмінування.

 У Кам’янці-Подільському надзвичайний і повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон передала українським саперам захисне спорядження. Як повідомили в Міноборони, 18 липня, Центр розмінування з робочим візитом відвідала делегація з Франції.

Під час перебування у військовій частині пані Посол передала донорську гуманітарну допомогу від уряду Франції. Зокрема, українські сапери отримали 25 комплектів костюмів для розмінування PROTECOP, 25 шоломів з захисним забралом VISORV50 та 10 пар спеціального взуття MATRAMINES на загальну суму 3,7 мільйонів гривень.

«Мені почесно сьогодні бути в Центрі розмінування. Тут готують фахівців з розмінування, які є елітою Збройних Сил, які ризикуючи власним життям, рятують інші і повертають цивільному населенню можливість жити в мирі та безпеці. Саме тому Франція вирішила спрямувати свої зусилля аби допомогти обладнанням. Це обладнання відповідає найсучаснішим зразкам, яким оснащені французькі підрозділи і буде найкращим чином використане у надзвичайно напруженому операційному контексті», - наголосила Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон.

Також дипломат повідомила про можливість проходження франкомовними українськими саперами стажування в підрозділах збройних сил Французької Республіки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую