ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

Як оплатити комунальні послуги єдиною квитанцією он-лайн - покрокова інструкція

Суспільство 14475
Оплатити комунальні послуги можна не виходячи з дому
Оплатити комунальні послуги можна не виходячи з дому

Відтепер подоляни можуть сплачувати за комунальні послуги за допомогою єдиної квитанції режимі онлайн.

Для цього достатньо лише мати доступ до Інтернету, зайти на сайт pay.net.ua, ввести свої дані та здійснити оплату. Важливо, що ця послуга доступна усім власникам картокVisa або MasterCard будь-якого банку.

Заступник міського голови Володимир Гончарук розповів, що над запуском цього серверу працювали близько шести місяців.

«Пів року тому ми зустрілися з представниками усіх компаній-надавачів комунальних послуг у місті та дійшли спільної думки, що було б зручно, якби оплату усіх комунальних послуг у Хмельницькому можна було здійснювати однією квитанцією. Ми вивчили досвід Києва, Івано-Франківська та Тернополя, де ця система працює. Хмельницький став четвертим містом в Україні, де запрацював сервіс оплати комунальних послуг єдиною квитанцією», - розповів Володимир Гончарук.

Чиновник зазначив, що для міського бюджету це не вартувало нічого, адже замовником послуг виступив ПриватБанк.

«Головними перевагами єдиної квитанції є зручність та економія. По-перше, зручно, що у єдину квитанцію зібрано усі послуги. А по-друге, що значно дешевше заплатити комісію один раз, ніж за кожну послугу окремо», - каже начальник управління ЖКГ Василь Новачок.

Ось основні кроки, які потрібно зробити, аби заплатити за ком послуги он-лайн:

1. Заходимо на сторінку pay.net.ua та обираємо на карті Хмельницький.

2. Далі вводимо реквізити. Є три способи: пошук за особовим рахунком, за адресою та за рахунком ІРЦ (Особовий рахунок інформаційного ресурсного центру, через який і здійснюється оплата).

3. Після введення реквізитів, ви перейдете в особистий кабінет, де можна побачити стан заборгованості та переплати за комунальні послуги.

4. Оплачуючи рахунки, вас перенаправляють на сайт my-payments.privatbank.ua де потрібно ввести номер картки, з якої будуть списані кошти.

5. Якщо операція пройшла вдало, вам про це повідомлять та запропонують ввести свою електронну адресу, аби відправити вам єдиний чек.

У міській раді презентували сервіс оплати комунальних послуг єдиною квитанцією он-лайн. Фото автора.

Даний сервіс розробляла приватна компанія «Укр Смарт Технолоджі». Керівник фірми Михайло Шидлівський, під час презентації сервісу розповів, що праця на цим проектом не завершена.

«Ми хочемо дійти до того, що кожний власник квартири за допомогою Qr-коду та смартфону, зміг зайти у свій кабінет та зробивши декілька кліків, оплатити комунальні послуги. Також, ми наразі додаємо до сервісу надавачів послуг, якими користуються подоляни. Незабаром на сайті можна буде оплатити не лише основні компослуги, а й сплатити за Інтернет, телебачення, домофон та багато іншого», - каже Михайло Шидлівський.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую