ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як Хмельницький ставав енергоефективним упродовж року

Суспільство 1427
У Хмельницькому впроваджують заходи з енергоефективносіт
У Хмельницькому впроваджують заходи з енергоефективносіт. Фото: pogliad.ua

Близько 30 мільйонів гривень коштували бюджету енергоефективні заходи.

Учора, 19 жовтня, у хмельницькому рамках програми Днів Сталої Енергії у Хмельницькому відбувся ІІ-ий Форум Енергоефективності. Як повідомляють у міськраді, цьогорічний Форум, на відміну від попереднього, не такий масовий, проте більш «робочий» й зібрав саме цільову аудиторію.

Упродовж року у Хмельницькому активно втілювали в життя енергоефективні ідеї. Зокрема повністю завершили утеплення п'яти багатоповерхових будинків, ще на п'яти об'єктах роботи наразі виконуються. У під'їздах шістьох будинків встановили нові вікна та двері. Загальна сума освоєних коштів — більше 20 мільйонів гривень.

Також цьогоріч повністю утеплили п'ять садочків. Завершуються роботи з утеплення фасаду ще у 3 дошкільних закладах. Наразі освоєно трохи більше 8 мільйонів 52 тисяч гривень. У ДНЗ№20, ДНЗ №53, ДНЗ №56 та ДНЗ №48 — реконструюють існуючі теплові мережі шляхом встановлення індивідуального теплового пункту в приміщенні. На це уже витратили майже 140 тисяч гривень.

Якщо підрахувати усю суму витрачених коштів на впровадження заходів енергоефективності, то бюджету міста вони обійшлись орієнтовно у 30 мільйоні гривень

Окрім того, учора офіційно почав роботу Центр Енергоефективності. Розташований він у самому центрі міста - по вулиці Кам'янецькій, 54. У міськраді зазначають, що Центр має доносити до населення інформацію щодо способів економії енергії, термоізоляції, діючих програм та можливостей тощо.

“Саме приміщення Центру Енергоефективності непросте - воно наочно демонструє все те, про що його працівники розповідатимуть в теорії: тут економлять і електроенергію, і тепло. Навіть вивіска Центру - і та економна”, - йдеться у повідомленні міськради.

Додають, що повністю енергоефективним Хмельницький можна буде назвати за 2-3 роки, коли більшість приміщень бюджетних установ буде термомодернізовано. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую