ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Хмельницькі комунальники продали 23-річний автомобіль через систему ProZorro

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 758
Місто Хмельницький продало перший комунальний лот через систему ProZorro.Продажі
Місто Хмельницький продало перший комунальний лот через систему ProZorro.Продажі. Фото: vezha.vn.ua

Комунальний автомобіль марки RENAULT продали за 8076 гривень.

Хмельницька міська рада продала на аукціоні ProZorro.Продажі перший лот. Ним став автомобіль марки RENAULT модель RapidF 40, який виставило на продаж комунальне підприємство Міська комунальна аптека «Віола».

На сайті Хмельницької міської ради повідомили, що початкова ціна автівки, що виставлялася на продаж вперше склала 7917 гривень, але автомобіль вдалося продати за 8076 гривень.

Нагадаємо, у вересні міський голова Олександр Симчишин підписав Декларацію про співпрацю з електронною системою ProZorro.Продажі. Саме тоді міський очільник повідомив, що першими лотами стануть вживані автомобілі та металобрухт.

Зазначимо, що до проекту вже приєдналися кілька міністерств, великі державні та комунальні компанії, міські, обласні ради та адміністрації.

Довідково:

Електронна система ProZorro.Продажі – це спільний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду гарантування вкладів України та Transparency International Україна. Система забезпечує прозорий, швидкий та ефективний продаж державних активів (активи неплатоспроможних банків, а також майно державних і комунальних підприємств). До проекту вже приєдналися Міністерство інфраструктури України, Донецька військово-цивільна адміністрація, міські ради чотирьох міст, Полтавська область та великі державні підприємства.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас