ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

У Кам’янці за участю іноземних експертів стартував бізнес-форум

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 818
Наразі у конференц-залі готелю «Клеопатра» відбувається бізнес-форум «Кам'янець відкритий для світу, Кам'янець відкритий для Вас»
Наразі у конференц-залі готелю «Клеопатра» відбувається бізнес-форум «Кам'янець відкритий для світу, Кам'янець відкритий для Вас». Фото: з Фейсбуку Михайла Сімашкевича

До міста приїхали гості з Канади, США, Туреччини, Польщі та Німеччини.

Сьогодні, 10 листопада у Кам’янці-Подільському розпочався бізнес-форуму «Кам’янець відкритий для світу, Кам’янець відкритий для вас».

Серед запрошених – як директори місцевих підприємств, так і закордонні гості - представники Канадсько-Української торгової палати, Польсько-Української Господарчої Палати, Німецько-Української промислово-торговельної палати, Американської торгівельної палати в Україні, Асоціації турецьких бізнесменів України та багато інших.

На сайті міської ради повідомляється, що захід проводиться з метою підтримки і просування товарів та послуг підприємств міста на ринки іноземних країн.

Директор Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська, яка наразі є учасником форуму повідомила, що на заході зареєстровано 120 учасників.

  

В рамках бізнес-форуму, місто приймає десятки провідних бізнес-експертів, потенційних інвесторів із-закордону.

«Переважна більшість з них - це підприємці та бізнесмени, які зацікавлені в співпраці з іноземними інвесторами. Вже зараз стає зрозуміло, що такі зустрічі є дуже корисними для представників бізнесу, адже вони є платформою для майбутньої співпраці та розвитку як приватного бізнесу, так і країни в цілому», - розповіла Майя Дмитрівна.

Сьогодні у Кам’янці обговорюють перспективи співпраці та реалізацію нових проектів.

Наразі гості прослухали два блоки форуму – про експортні можливості Кам’янця та особливості виходу на ринок для України-Канади. Попереду ще два блоки в роботі – як вийти на нові ринки і дискусійна частина.

Також, у рамках Форуму відбуваються презентації успішних практик підприємств міста, поради та обмін досвідом представників бізнесу та торгово-промислових палат з інших зарубіжних країн, платформа ділового спілкування, відкриті дискусії та чесні відповіді на складні питання.

З програмою бізнес-форуму можна ознайомитися тут.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас