ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Кабмін просять запустити поїзд «Бахмут – Чернівці» із зупинкою в Кам’янці-Подільському

Катерина ДЯДЮК Суспільство 1373
Підтримати петицію може кожен
Підтримати петицію може кожен. Фото: coolwallpapers.me

Таку петицію зареєстрували більше двох тижнів тому.

На сайті Кабінету Міністрів України зареєстрували електронну петицію з проханням призначити поїзд, який би з’єднав міста східної та західної України – Бахмут (колишній Артемівськ) і Чернівці.

«У зв'язку з тим, що маємо пряме сполучення між Бахмутом та Харковим через день та між Чернівцями і Харковом, втрачається пряме сполучення між Бахмутом(Донецька обл.) і Чернівцями», – йдеться у тексті петиції.

Її автор, Максим Зелений пропонує з’єднати міста: Бахмут, Соледар, Сіверськ, Лиман, Святогірськ, Ізюм із західною Україною та курортами Буковини, а також містом Київ.

Автор петиції пропонує призначити звичайний швидкий поїзд з плацкартними та купейними вагонами на вільний номер 115/116. Його маршрут охопив би ще міста: Харків, Суми, Ворожба, Ніжин, Київ, Вінниця, Хмельницький, Камянець-Подільський і Чернівці.

Фото: скрін з «poizd.uz.ua»

«У Сум покращиться пряме сполучення із західною Україною, окрім Львова та Ужгорода, а у Харкова з'явиться пряме сполучення з Кам'янцем-Подільським та залишиться пряме сполучення з Чернівцями», – зазначив автор.

Станом на 5 грудня петицію підписали 58 осіб з 25’000 необхідних. Підтримати її можна ще упродовж 74 днів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята