ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

До уваги водіїв! На Хмельниччині густий туман

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 591
По області туман протримається до завтрашнього ранку
По області туман протримається до завтрашнього ранку. Фото: udm-info.ru

Видимість на дорогах обмежена.

Сьогодні, 5 січня, на території Хмельницької області спостерігається густий туман. Як повідомляють у Службі автодоріг області, на автодорогах видимість становить - менше 1 кілометра.

У відомстві звертаються до всіх водіїв з проханням бути уважними та обережними, рухаючись автодорогами за таких погодних умов.

«Пам'ятайте, включення габаритних вогнів, фар ближнього світла або протитуманних фар за умов руху туманною дорогою є головною та обов’язковою вимогою. А ось вмикати дальнє світло фар категорично забороняється. Уникайте будь-яких ризикованих маневрів, дотримуйтесь дистанції, адже, рухаючись в тумані, дуже складно адекватно оцінити рух інших автомобілів», - йдеться у повідомленні.

Водіям нагадують шість правил безпечної їзди в тумані:
1. Швидкість руху не повинна перевищувати половини відстані видимості (при видимості 10 метрів – швидкість не більше 5 км/год).
2. Коли потрапили в туман, слід забути про маневрування, обгони, випередження. Якщо ж є гостра необхідність такого маневру, то будь-яким способом попередьте навколишніх про свої наміри: світлом фар, сигналом, поворотником. Також варто відмовитися від раптового та різкого гальмування. Якщо ж ви змушені зупинитися в силу певних обставин, тоді починайте повільно зменшувати швидкість, а після зупинки вмикайте аварійну сигналізацію.
3. Позначте себе. Ідеальним буде наявність протитуманок. Але за умови, що вони правильно установлені та оптимально відрегульовані (тут варто довіритися фахівцям).
4. Тримайте дистанцію. Їдьте на безпечній відстані від автомобіля, що рухається попереду. Задні ліхтарі такого під час туману можуть створити оманливе відчуття безпеки. Тому що далі, то краще.
5. Режим тиші. Бажано, щоб під час руху в салоні не було гучної музики – так краще чути звуки іншого авто.
6. Емоційна напруга. Водіння в тумані сильно виснажує. Тому стомлюєтеся ви значно швидше. У такому випадку краще зупинитись і відпочити.

Читайте також: Погода в січні: морози будуть, але не в новорічну ніч.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас